آموزش تقویت موتور خودرو و افزایش توان خروجی

فناوری جدید به شما امکان می دهد با استفاده از بلوتوث ، موسیقی دستگاه تلفن همراه خود را به استریوی اتومبیل منتقل کنید. متأسفانه ، جاده های نامرغوب در کشور ما زیاد است ، بنابراین پخش های استریوی اتومبیل مقابل این سر و صداها کم می آورد. تقویت شاسی ماشین با توجه به این نکته که داشتن یک شاسی ماشین خوب دارای چه تأثیرات مثبتی در عملکرد خودرو خواهد بود، اهمیت خود را به روشنی نشان می دهد. افزودن یک تقویت کننده ، به مراتب بیشتر از آمپلیفایر داخلی برای گیرنده شما انرژی تولید می کند.

اما دقیقاً مانند بلندگوهای فابریک ماشین ، گیرنده نصب شده در کارخانه ماشین شما وقتی صحبت از خروجی صدا می شود ، گوشه ها را کوتاه می کند. در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو پایتخت فناوری اصول مربوط به نصب صحیح و اصولی سیستم صوتی به کارآموزان آموزش داده می شود.

برای تقویت سیستم صوتی خودرو بلندگوهای نصب شده در کارخانه که در خودروی شما به بازار عرضه می شوند با کیفیت نصب بلندگوهای شخص ثالث مطابقت ندارند. و معمولا اگر فصل تابستان باشد با روشن کردن کولر، یا با نصب سیستم های صوتی، ایراداتی مثل عطسه کردن موتور، کم شدن نور چراغ ها، ایجاد نواساناتی در فن خودرو مشاهده خواهید کرد. چراغ برق تقویت کننده را بررسی کنید. با این حال اگر میخواهید کارایی ماشین آرسی خود را در مسابقه به ۱۰۰ در ۱۰۰ برسانید باید از چرخهای مناسب شرایط مسابقه استفاده کنید.

یک کیت تزریق آب وظیفه دوگانه افزایش مسافت پیموده شده گاز اتومبیل را دارد و در عین حال رسوبات کربن را از بین میبرد و در نتیجه محفظه احتراق را تمیز نگه میدارد. طبیعی است که خودرو ها، پس از طی مسافت های طولانی و گذشت مدت زیادی از تولید آن، توان اولیه خود را از دست می دهند.

اما از معایب این روش می توان به افزایش مصرف سوخت و استهلاک ماشین اشاره کرد. همچنین بـه این نکته هم اشاره شد کـه پیش از تغییر مشخصات ظاهری خودروها، افزایش توان فنی آنها بود کـه مورد توجه خودرو دوستان قرار گرفت و انجام دادنش بین آنها رواج یافت. البته تغییر دادن نسبت دندهها به نوع استفادهای که از ماشین کنترلی خود میکنید بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید