آموزش تقویت موتور خودرو و افزایش توان خروجی

برای این مورد باید در فواصل زمانی منظم سرویسهای دورهای را انجام دهید تا پیشرانه همیشه در نزدیکترین حالت مطلوب خود باشد. نکته دیگری که میتوان در مورد تیونینگ و تقویت خودرو بیان کرد، کم بودن قابلیت تیونینگ خودروهای داخل کشور است. اگر به دنبال جوابی برای سؤال چگونه سرعت ماشین کنترلی را زیاد کنیم هستید این گزینه کم خرج ترین و بهترین راهکار است. در سرعتهای بالاتر، این تغییرات بیشتر خود را نشان میدهند.

تغییر چیپ ست ECU به مدل اسپرت، نقش مهمی در افزایش توان خودرو دارد. البته این سادگی به این معنی نیست که بلافاصله با پراید خود به نزدیکترین تراشکار مراجعه کنید تا قدرتی شگفتآور را تجربه کنید! این مبدل ها در زمینه بالابردن عملکرد خودرو هیچ کاری انجام نمیدهند، ولی به سالمسازی هوایی که تنفس میکنیم کمک زیادی میکنند. اگر در حال مسابقه دادن هستید با توجه به نوع مسابقه خود دندههای کوچکتر یا بزرگتر را انتخاب کنید.

اگر طرفدار هیجان مسابقه دادن هستید و میخواهید لحظات حساس مسابقات خود را ثبت کنید یک کوادکوپتر تاشو میتواند گزینهای ایده آل برای شما باشد. در همین راستا ما به شما توصیه می کنیم به صفحه محصولات ما سری زده و با محصولات ما آشنا شوید. قبل از بررسی روش تقویت موتور خودرو بهتر است بگوییم که در زمینه تقویت موتور ماشین ۲ راهکار کلی می توان طی کرد.

تا به اینجا با چند نمونه از بهترین روش تقویت موتور خودرو آشنا شدید. باتریها لیتیوم پلیمری معمولی گزینههای بسیار خوبی هستند اما باتریهای نیکل متال هیدراید (NiMH) میتوانند انرژی بسیار بیشتری در اختیار موتور قرار دهند. برای افزایش شتاب ماشین باید آن را به صورت دوره ای بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید