آموزش تیونینگ و تقویت خودرو (ماشین)

جان برنال که در تیم دادههای سیستم اتوپایلوت تسلا کار میکرد، چند روز پس از انتشار ویدئویی که نقص در فناوری خودران تسلا را نشان میدهد، از این شرکت اخراج شد. جعبهدنده دوکلاچ، در سال 1939 توسط مهندسی فرانسوی اختراع و اولینبار روی هیلمن ساخت انگلیس نصب شد؛ اما فولکس واگن در سال 2002، این فناوری را ارتقا داد و همهگیر کرد. فناوری تایرهای بیباد هانکوک روی خودروی مفهومی ساخت هیوندای، در نمایشگاه CES نمایش داده شد. اگر خودروی شما سنگین است نمی توانید انتظار داشته باشید که به محض فشردن پدال گاز، بتوانید با سرعت فزاینده ای شروع به حرکت نمایید.

طرح مفهومی پولاستار با نام O2، یک خودروی اسپرت دودر چهار نفره است که سقف فلزی جمعشونده دارد. پیچ و مهره ای روی قاب فلزی ماشین خود نزدیک به تقویت کننده پیدا کنید. سیستم صوتی نیز در این زمینه تأثیر گذار است و باید به آن نیز توجه داشته باشید. استفاده از مدارهای تقویت سیستم جرقه هم کمک زیادی به سوختن بهتر کند که انواع آن در بازار یافت می شود و یا نقشه آنها را می توان بدست آورد به صورت دست ساز درست کرد.

خواهد شد. همچنین به دنبال یک پروفیل میل بادامک باشید که با سرسیلندرها سازگار باشد و حرکت صاف و هم پوشانی کافی ایجاد کند. مینگچی کو اعلام کرده است اگر اپل بخواهد طبق برنامهی زمانی خود، اولین خودرو الکتریکیاش را تا سال ۲۰۲۵ روانهی بازار کند، باید تیم این پروژه را دوباره سازماندهی کند.

این پاوربانک باتری خودرو (قابل حمل) بوده و تمام تدابیر امنیتی از جمله جلوگیری از افزایش غیر استاندارد ولتاژ یا گرما را رعایت کرده است. استفاده از بنزین مرغوب و با کیفیت برای خودرو بسیار با اهمیت است و موجب افزایش شتاب ماشین می گردد. به وجود آمدن فشار منفی می تواند به دلیل وجود لوله اگزوز بسیار کوچک یا مقدار زیاد مقاومت هوا در صدا خفهکن باشد. دنیایاقتصاد: هربرت دییس مدیرعامل گروه خودروسازی فولکس دو خودروساز چینی « نیو» و «شپنگ» را رقبای بسیار جدی تلقی میکند. این دو شرکت در حال حاضر جزو تأمینکنندههای کلیدی شرکت کوپرتینویی هستند.

پاناسونیک در حال توسعهی کارخانهی واکایاما در ژاپن برای تولید انبوه باتریهای جدید تسلا است. مدیرعامل پورشه در کنفرانس سالانهی این خودروسازی آلمانی اعلام کرده که در حال بررسی همکاری بیشتر با اپل در صنعت خودرو است. دنیایاقتصاد: مرکز ساخت پیشرفته فورد واسط جدیدی طراحی کرده است که ماشینها و کامپیوترهای مختلف از زنجیره تامین بتوانند از یک زبان مشترک برای تولید و مونتاژ قطعات استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید