آموزش 10 راهکارهای تقویت برق خودرو

عدم وجود اگزوز (برداشتن منبع و از این قبیل) میتواند بر روی عملکرد خودرو تأثیر بگذارد. این قطعه افت ولتاژ برق خودرو را که بر اثر مصرف بی رویه سیستم و نورهای زنون از برق خودرو می باشد ، جبران کرده و نور خودرو را افزایش می دهد . جادههای آینده چگونه خودروهای الکتریکی را شارژ میکنند؟ سونی و هوندا با همکاری یکدیگر درحال برنامهریزی برای ساخت خودروهای الکتریکی هستند و انتظار میرود اولین محصول مشترک این دو شرکت در سال ۲۰۲۵ عرضه شود.

این مدل ۱۸ تنی، براساس محصولی از فوتون عرضه میشود و امپاور نام خواهد داشت. هانکوک در تلاش است تا طرح انقلابی برای لاستیکهای بیباد را به محصولی تجاری تبدیل کند. مدیرعامل پورشه در کنفرانس سالانهی این خودروسازی آلمانی اعلام کرده که در حال بررسی همکاری بیشتر با اپل در صنعت خودرو است.

نسخهی نهایی از این مدل، برای رقابت با پورشه 911 و نیسان GT-R آماده میشود. با ریمپ کردن برنامه ECU خودروی خود ، گشتاور ، زمانبندی سوپاپها ، مخلوط سوخت و هوا و دیگر ورودیهای اسب بخار ماشین تغییر خواهد کرد. در واقع هر چقدر کمک فنرهای یک ماشین سختتر طراحی شوند، وزن دینامیکی آن خودرو التیام خواهد یافت و این امر در سیستم تعلیق خودرو نیز جنبههاي مثبت خود رابه نمایش خواهد گذاشت.

با افزایش میزان ورود نیترواکساید، حجم ورود بنزین نیز باید افزایش یابد. اگر وضعیت بازار در چند روز آینده تغییری نکند، ممکن است تا اوایل سال ۱۴۰۱ نیز به همین شکل ادامه یابد و ثبات ایجاد شود. نصب فنر لول های اسپرت: سایز 32 که معقول تر است؛ سایز 30 تقریبا ارتفاع کمی دارد و سایز 28 گلگیر چسبیده است. سطح حفاظتی این مدلها، استاندارد و کلاسبندی ویژه دارد.

گروه شرکتها: با امضای تفاهمنامهای بین شرکت بهمن موتور و امدادخودروی ایران (متعلق به ایرانخودرو)، همکاریهای مشترک این دو مجموعه با هدف گسترش سطح امدادرسانی به محصولات بهمن موتور آغاز شد. بهمن دیزل، یک کامیون چینی مونتاژ ایران را با قیمت سه میلیارد تومان پیشفروش میکند. شرکت بهمن موتور بهتازگی یک ون چینی را برای بازار ایران رونمایی کرده است. وظیفه این قسمت سوزاندن بنزین خودرو است. مدلهای لوکس، پیکاپهای سفارشی، سوپراسپرتها و ابرخودروهای امروزی، نیازمند مقدار قابل توجهی بنزین برای تولید قدرت و گشتاور بالا هستند. دنیایاقتصاد: مرکز ساخت پیشرفته فورد واسط جدیدی طراحی کرده است که ماشینها و کامپیوترهای مختلف از زنجیره تامین بتوانند از یک زبان مشترک برای تولید و مونتاژ قطعات استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید