آموزش 10 راهکارهای تقویت برق خودرو

عصر خودرو- شرکت تسلا از خودروی جدیدی رونمایی کرده که سرعت آن در کمتر از ۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. عصر خودرو- مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی پیامی فرارسیدن عید نوروز و بهار طبیعت را تبریک گفت. عصر خودرو- استاندار تهران از افزایش ۳۵درصدی تردد در این استان طی ایام نوروز خبر داد.

عصر خودرو- ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۸ مرکز معاینه فنی در ایام تعطیلات نوروز از دوم تا پنجم فروردین ۱۴۰۱ و تعطیلی همه مراکز در ۲۹ اسفند و یکم فروردین در پایتخت خبر داد. عصر خودرو- مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: محورهای چالوس، هراز و همچنین آزادراه تهران شمال در برخی مسیرها دارای ترافیک سنگین هستند. عصر خودرو- بی ام و سری ۷ خیلی زود به طور کامل عرضه خواهد شد. عصر خودرو- مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با تاکید بر ضرورت بررسی ایمنی خودرو پیش از انجام سفرهای نوروزی گفت: شهروندان با اخذ گواهی معاینه فنی از ایمنی خودرو برای سفرهای نوروزی مطمئن خواهند شد.

عصر خودرو- ماوریک اولین بار در فاصله سال های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۹ برای نامگذاری سدان کامپکت فورد فالکن مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از یکی از این روش ها صدای بهتری در خودرو خود بشنوید. شما می خواهید آن سیستم صوتی با کیفیتی را داشته باشید که هنگام مسافرت به موسیقی مورد علاقه خود گوش داده و از لحظات خود لذت ببرید. تقویت شاسی ماشین باعث می شود تا ماشین شما بتواند با داشتن یک شاسی خوب بهتر از پیش عمل کند. مستر کاتالیزور راهکارهای خلاقانه ای برای افزایش شتاب خودروی شما ارائه می کند. در برخی از شرکتهای بیمه و برای مبالغ پایین خسارت، چک خسارت همان موقع به بیمهگذار پرداخت میشود.

همچنین در صورت کمتر بودن ارزش خودرو جدید شرکت بیمه تفاوت حق بیمه دو خودرو را به بیمهگذار پرداخت خواهد کرد. در مرحله نهایی میتوانید هزینه بیمهنامه خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. لوازم یدکی مورد نیاز خودروی لیفان، لوازم یدکی پراید، لوازم یدکی پژو، لوازم یدکی سمند و … را می توانید به صورت آنلاین از سایت یدک مدرن سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید