آموزش 10 راهکارهای تقویت برق خودرو

انتقال تخفیف بیمه بدنه از فردی به فرد دیگر امکانپذیر نیست؛ مگر اینکه فرد بخواهد تخفیف بیمه بدنه خود را به همسرش منتقل کند. همچنین یکی از تخفیفهای بیمه بدنه که توسط همه شرکتهای بیمه ارائه میشود، تخفیف خرید نقدی است. ممکن است چند لحظه طول بکشد تا مکانیزم قفل در باز شود.

پیچهای نگهدارنده کنترل پنل را باز کنید. گیرههای پلاستیکی را رها کرده و سیم کشی را جدا کنید. برای تعویض تسمه، باید پانل کناری دور ماشین لباسشویی سامسونگ را جدا کنید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. اگر بر روی سوپاپ ها کوچکترین خوردگی یا آلودگی وجود داشته باشد، قسمتی از مخلوط سوخت و هوا، در مرحله تراکم از بین می رود.

علاوه بر پایین آمدن وزن حاصل تغییر آن به چیپ اسپرت، با برنامه ریزی مجدد و با تعویض ECU، زمانبندی سوپاپها، مخلوط سوخت و هوا دستخوش تغییراتی می شود. این عمل باید به صورت مکتوب و رسمی به طرف مقابل اعلام گردد. البته جزئیات منتشر شده توسط این سایت که یورنیوز فارسی نیز آن را بازنشر کرده ، هنوز واکنش شرکت رسمی شرکت سایپا را در تایید یا تکذیب این اطلاعات به دنبال نداشته است. از همین رو هر چه بتوانیم جزئیات خودرو را به موارد اشارهشده در دفترچه راهنمای خودرو نزدیک کنیم، عملکرد فنی خودرو نظیر شتاب و قدرت به حداکثر خود بیشتر نزدیک میشود.

و معمولا اگر فصل تابستان باشد با روشن کردن کولر، یا با نصب سیستم های صوتی، ایراداتی مثل عطسه کردن موتور، کم شدن نور چراغ ها، ایجاد نواساناتی در فن خودرو مشاهده خواهید کرد. شروع به قرار دادن تسمه روی قرقره موتور، حرکت دادن و چرخاندن قرقره درام کنید. سایپا با کمک شرکت افایوی آلمان، موتور پراید را کمی تقویت کرده و توان آن را از ۶۰ به ۸۰ اسب بخار رسانده بود.

دیدگاهتان را بنویسید