آموزش 10 راهکارهای تقویت برق خودرو

امکان مشاهده عدم خلافی خودرو نیز به صورت آنی وجود دارد زیرا در این روش، جرائم شما به صورت آنی تسویه میشود و دیگر نیازی به سپری شدن 7 تا 10 روز کاری برای بهروزرسانی سیستم پلیس راهور نیست. زیرا این دو خودروساز چینی شروع خیرهکنندهای در اروپا بهویژه نروژ داشتهاند.

در این روش باید شماره موبایل و کد ملی خود را جهت احراز هویت وارد کنید. در این روش استعلام خلافی سامانه قبضینو دیگر نیازی به احراز هویت نیست و تنها با وارد کردن شماره پلاک خود میتوانید مجموع جرائم رانندگی خود را مشاهده و عملیات پرداخت را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای استعلام خلافی خودرو راهور 120 باید در سامانه سخا ثبت نام کرده باشید و رمز عبور خود را تعیین کرده باشید. یکی از راههای استعلام خلافی آنلاین، استفاده از سایت راهور ۱۲۰ و خلافی خودرو راهور است. سایت پلیس راهور یا راهور 120 خدمات گوناگونی را به کاربران ارائه میدهد و استعلام جریمه خودرو با شماره بارکد نیز یکی از این خدمات است.

اگر در سامانه سخا قبت نام نکردهاید نیز کافیست با انتخاب گزینه ثبت نام در سامانه سخا وارد سایت مربوط به آن شوید و مراحل ثبت نام را طی کنید. در این روش امکان پرداخت نیز در اختیار شما قرار دارد. این ماشین در آمریکا ساخته میشود و از اواخر سال جاری میلادی فروخته خواهد شد.

مدل شاسیبلند EQS بر روی پلتفرمی ساخته میشود که پیشتر بنز از آن برای ساخت EQS سدان استفاده کرده است. به گزارش بی بی سی، بنز همزمان با افتتاح کارخانه باتریسازی خود در ایالت آلابامای آمریکا، نمونهای استتار شده از شاسیبلند EQS را به خبرنگاران نشان داد و عکسهایی از اتاق ماشین منتشر کرد.

جیلی مالکیت شرکت ولوو را در اختیار دارد و همچنین در چند پروژه ارتباطات نزدیکی با شرکت دایملر دارد. خودرو های وانت نیسان که با شگرد بیهوش کردن رانندگان با آبمیوه اقدام به سرقت خودرو میکردند، در شهرستان کرج خبر داد. مرسدس-بنز و بامو در آستانه رونمایی از لوکسترین مدلهای الکتریکی خود، عکس و جزئیاتی از امکانات این ماشینها منتشر کردند. در این روش باید کد ملی و رمز عبور سامانه سخا را وارد کنید و مشاهده ریز جرائم رانندگی را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید