استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

اگر چه نمیتوانیم قیمت سوخت را کاهش دهیم اما حداقل میتوانیم ترفندهایی برای مصرف بهینه سوخت را به شما پیشنهاد دهیم. با آزادسازی واردات، تکلیف خودروهای متروکه در گمرک چه خواهد شد؟ در صورتی که ارزش خودروی شما در مدت بیمه افزایش پیدا کرده و از قیمت درج شده در بیمهنامه بیشتر شده باشد، با استفاده از این پوشش میتوانید خسارت را به ارزش روز خودرو دریافت کنید. سپس، شما میتوانید در صورت انتخاب حداقل پوششهای اصلی و استفاده از جشنوارههای تخفیف بیمه دات کام، پایین ترین قیمت بیمهنامه بدنه اتومبیل را در خرید بیمه آنلاین بدنه تجربه نمایید. ضمنا، امکان تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ و دریافت راهنماییهای رایگان و کاملا بیطرفانه و اطلاعات تخصصی بیمه از کارشناسان متخصص بیمه دات کام برای انتخاب بهترین بیمه فراهم شده است.

عددی که از سال ۱۹۶۳ تا کنون نماینده و معرف زبان طراحی پورشه برای محصولی اسپرت و جذاب بوده است. پوشش هزینه توقف خودروهای بارکش و اتوکار: در این پوشش در صورتی که خودرو به علت خطرات تحت پوشش بیمه بدنه قابل استفاده نباشد و در تعمیرگاه متوقف بماند، خسارتی به صورتی روزانه به آن پرداخت میشود.

پوشش سرقت در جای قطعا: پوشش خسارت ناشی از دزدی وسایل و قطعات اتومبیل در حالت توقف. در برخی از شرکتهای بیمه و برای مبالغ پایین خسارت، چک خسارت همان موقع به بیمهگذار پرداخت میشود. همچنین در صورت کمتر بودن ارزش خودرو جدید شرکت بیمه تفاوت حق بیمه دو خودرو را به بیمهگذار پرداخت خواهد کرد.

گروه شرکتها: با امضای تفاهمنامهای بین شرکت بهمن موتور و امدادخودروی ایران (متعلق به ایرانخودرو)، همکاریهای مشترک این دو مجموعه با هدف گسترش سطح امدادرسانی به محصولات بهمن موتور آغاز شد. عصر خودرو- بابک سلاجقه طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو جایگزین سیدرضا مفیدی به عنوان مدیرعامل ایساکو شد.

پوشش شکست شیشه: از طریق این پوشش خسارت ناشی از شکست شیشه که به علت تغییر دما یا متراکم شدن هوای داخل خودرو رخ دهد، جبران میشود. برای دریافت خسارت بیمه اتومبیل، نیاز به کروکی پلیس است. گفته میشود اپل در حال سفارش ماژولهای اتوپایلوت از تأمینکنندهای کرهای است که میتواند مُهر تأیید دیگری بر عرضهی وسایل نقلیه اپل در آیندهای نزدیک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید