استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

لذا مقایسه قیمت بیمه بدنه شرکتهای مختلف و داشتن اطلاعات درباره جزئیات آنها قطعاً میتواند در انتخاب بهتر ما را یاری کند. سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه بیمیتو امکان مقایسه، دریافت استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه خودرو را فراهم کرده است. ضمنا، امکان تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ و دریافت راهنماییهای رایگان و کاملا بیطرفانه و اطلاعات تخصصی بیمه از کارشناسان متخصص بیمه دات کام برای انتخاب بهترین بیمه فراهم شده است. شما میتوانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام و با وارد کردن اطلاعات درخواستی خودرو، بهترین بیمه بدنه را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید.

پوششهای اضافی هم طبیعتاً بر نرخ بیمه بدنه تأثیر میگذارد و هر چه بیمهگزار پوششهای اضافی بیشتری را خریداری کند، نرخ بیمه بدنه نیز افزایش مییابد. اصطکاک کمتر، موجب افزایش شتاب می گردد. بنابراین افزایش شتاب خودرو از طریق ریمپ کار بسیار حساسی است و نباید توسط افراد مبتدی انجام شود.

اما همین پیچ و خم زیاد باعث می شود تا هوای خروجی از موتور نتواند با شتاب مناسب از اگزوز خارج شود و در برخی مواقع حتی برگشت بخورد. در حالت معمول مسیر خروج دود در اگزوز به صورت پر پیچ و خم طراحی شده است که این ناهمواری مسیر به دلیل کاهش صدای خروج دود و موتور می باشد.

ویژگیهای خودرو، تخفیفهای شرکت بیمه، پوششهای اضافی و فرهنگ رانندگی فرد از عواملی هستند که در تعیین نرخ بیمه بدنه دخیل است. برای اخذ خسارت چه در حالت سرقت کلی چه در صورت آتشسوزی باید داغی لوازم خراب شده را به شرکت بیمه تحویل داد. برای مثال اگر سپر خودرو دچار آسیب شده باید سپر خراب شده را به بیمه تحویل داد.

دیدگاهتان را بنویسید