استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

جالب است بدانید که در سال 1300 اصلیترین کالای وارداتی کشور، خودرو بود که طرفداران زیادی داشت. مشکل اصلی این موزه ساختار سولهمانند آن بود که شرایط نگهداری مناسبی برای این خودروهای ارزشمند نداشت. علیرغم خروج بسیاری از خودروهای قدیمی پس از انقلاب اسلامی، هنوز هم تعداد زیادی از این خودروهای ارزشمند در اختیار بنیاد مستضعفان است.

صدای بدنه و شاسی را در زمان رد شدن از دست اندازها کم می کند. برای همین است که راندمان توربوشارژر از سوپرشارژر بیشتر است؛ زیرا سوپرشارژ نیروی خود را از خود موتور میگیرد و این یک عامل مضر برای توان خروجی موتور محسوب میشود. این کالسکه که به کالسکه نادری هم معروف است تقریبا 120 سال عمر دارد و به دستور ناصرالدین شاه در وین طراحی و ساخته شد.

نصب هدرز: خرید و نصب هدرز 250 هزار تومان و عوض کردن برنامه انژکتوری ECU 30 هزار تومان هزینه دارد که گاهی تا 150 هزار تومان هم می رسد؛ البته برای ECU سوپر چیپسم (معروفترین تولید کننده ECU). بعضی از خودروهایی که در این موزه خواهید دید تنها نمونه موجود در جهان هستند! این موزه در کیلومتر 10-11 جاده مخصوص کرج قرار گرفته و با شکلوشمایل جدیدش حسابی دل طرفداران خودروهای آنتیک را آب کرده است.

از شیراز هم به ترتیب وارد جاده کازرون شده و پس از عبور از برازجان به شهر زیبای بوشهر میرسید. پس بهتر است کار را با بالانس کردن تایرهای خودرو شروع کنید. با توجه به این شرایط، موزه پس از مدتی برای بازسازی به صورت موقت تعطیل شد تا اینکه بالاخره در روز یکم آبان 1400 با تمام قوا و با تغییرات زیادی دوباره بازگشایی شده است. تقویت شاسی ماشین با توجه به این نکته که داشتن یک شاسی ماشین خوب دارای چه تأثیرات مثبتی در عملکرد خودرو خواهد بود، اهمیت خود را به روشنی نشان می دهد. با توجه به این موضوع باید توجه زیادی به حفظ و نگهداری از این گنجینه ارزشمند شود.

دیدگاهتان را بنویسید