استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

کافیست شماره پلاک خود را وارد کنید و پس از مشاهده جزئیات عوارض خود، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. رئیسجمهور به من تاکید کرد که بایستید تا خودروها کیفی و ایمن شود، وگرنه شماره نکنید. قبضینو برای از میان برداشتن این سردرگمی و سادهتر کردن فرآیند پرداخت قبوض، امکان پرداخت عوارض سالیانه خودرو را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است تا در کنار قبوض و خلافی، عوارض خودرو خود را نیز پرداخت کنید. همان طور که ذکر شد، نیاز است تا قبل از خرید خودرو، از سلامت خودرو اطمینان حاصل نمایید.

در برخی از شرکتهای بیمه و برای مبالغ پایین خسارت، چک خسارت همان موقع به بیمهگذار پرداخت میشود. گفته میشود فاکسکان و لاکسشر قرار است تولیدکننده خودروی برقی اپل باشند. فراموش نکنید که تنها قرار است هزینه رنت ماشین را پرداخت کنید و نه هزینه خرید آن را. شاید وسوسه شوید که سوخت اکتان پایین را انتخاب کنید اما بهتر است همیشه از اکتان توصیهشده توسط خودروساز استفاده کنید.

به این ترتیب، علاوه بر آنکه از استهلاک خودروی خود جلوگیری میکنید، میتوانید ماشینی را انتخاب کنید که به نسبت ماشین خود دارای مصرف سوخت بهینهتر یا به عبارتی کمتر است و یا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدانها دارد. ردیاب خودرو یک دستگاه کوچک مشابه دزدگیر ولی با کارایی فراوان می باشد که دارای بخشی برای وجود سیمکارت در داخل خود می باشد.

یافتن خودروی به سرقت رفته مهم ترین کار ردیاب خودرو می باشد ولی کارایی این دستگاه به همین مورد ختم نخواهد شد. ردیابی افراد به صورت شخصی، در ادارات و یا سازمان ها و پیگیری لحظه ای آن ها را می توان موردهای بعدی در کارایی ردیاب خودرو دانست. بنابراین اطلاع از قیمت لحظه ای خودرو بسیار مهم است.

وی تاکید کرد: نقص فنی و فقدان گواهی معاینه فنی یکی از دلایل مهم حوادث خودرویی کشور است. قیمت به روز خودرو می تواند در تعیین قیمت خرید و فروش بسیار مهم باشد. شما می توانید بعد از انتخاب کردن ردیاب موردنظرتان و نصب آن بر روی خودرو، اپلیکیشن مخصوص موقعیت یابی را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب نمایید. شما میتوانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام و با وارد کردن اطلاعات درخواستی خودرو، بهترین بیمه بدنه را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید. نرخ و شرایط بیمه بدنه خودروی خود را در برترین شرکتهای بیمه کشور مشاهده و با هم مقایسه کنید و بر اساس اولویتهای خود یکی از بیمهها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید