استعلام، محاسبه و خرید بیمه بدنه خودرو + بهترین قیمت

بله. بیمهگذار میتواند در صورت فروش خودرو، خودروی دیگر ( متعلق به خود، همسر، فرزندان یا والدین) به شرکت بیمه معرفی کند. عصر خودرو- معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور از ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور خبر داد. مشاوران متخصص ازکی با ارائه مشاورهای دقیق شما را در انتخاب بهترین بیمه بدنه راهنمایی خواهند کرد. راننده موضوع بیمه هنگام وقوع حادثه گواهینامه رانندگی نداشته باشد یا گواهینامه رانندگی وی باطل شده باشد و یا مطابق مقررات راهنمایی و رانندگی گواهینامه راننده برای رانندگی موضوع بیمه مناسب نباشد. خسارت خودروی بیمه شده به دلیل حمل مواد اسیدی، انفجاری یا قابل احتراق؛ مگر آن که موضوع بیمه تمهیدات لازم برای حمل چنین موادی را در بندهای بیمه بدنه اتومبیل برای خود لحاظ کرده باشد.

تخفیفهای بیمه بدنه به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم میشود. به طور کلی برای انتخاب بهترین بیمه بدنه باید معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشید. اگر شما هم به دنبال ارزانترین بیمه بدنه هستید باید شرکت بیمهای را انتخاب کنید که تخفیفهای بیشتری ارائه میدهد. همچنین یکی از تخفیفهای بیمه بدنه که توسط همه شرکتهای بیمه ارائه میشود، تخفیف خرید نقدی است.

عصر خودرو- مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: محورهای چالوس، هراز و همچنین آزادراه تهران شمال در برخی مسیرها دارای ترافیک سنگین هستند. جیلی مالکیت شرکت ولوو را در اختیار دارد و همچنین در چند پروژه ارتباطات نزدیکی با شرکت دایملر دارد. این شرکت خدماتی همچون معامله امن، آسان و فوری را برای فروشندگان و خریداران خودروهای کارکرده و دست دوم فراهم کرده است.

به این صورت که در زمان بروز خسارت، بیمهگذار میتواند با شرکت بیمه تماس بگیرد تا کارشناس خسارت بیمه به محل حادثه اعزام شود. قدرت کمپرسور تهویه مطبوع از موتور تأمین میشود و بخشی از مصرف سوخت به این کار اختصاص مییابد. وزیر صنعت با اشاره به برنامه ریزی ویژه خودروسازان برای افزایش ۱.۵ برابری تولید خودرو در سال آینده بر ضرورت رعایت استاندارد رایج در نگهداری خودرو در پارکینگ خودروسازان تاکید کرد. غول مخابراتی چین و بزرگترین خودروساز اروپا برای تولید مدلهای خودران همکاری میکنند.

عصر خودرو- بزرگترین کنسرسیوم بخش خصوصی ایران برای حضور در جاده مخصوص اعلام موجودیت کرد. عصر خودرو- با پرداخت مطالبات قطعه سازان گروه صنعتی ایران خودرو، مقدمات افزایش بیش از ۵۰ درصدی تولید در این گروه صنعتی در سال ۱۴۰۱ مهیا شد. عصر خودرو- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: این خودروساز برنامههای خود را با هشت فرمان رییس جمهوری محترم تطبیق داده و بر همین اساس تمامی ساز و کارها را برای تحقق این فرامین پیش بینی کرده است. با این معرفی، بیمهبدنه به خودرو جدید منتقل شود.

دیدگاهتان را بنویسید