افزایش شتاب ماشین با 13 روش کاربردی ⚡

مزایای خودروهای گازسوز: استفاده از خودروهای گازسوز دارای گواهی سلامت، علاوه بر کاهش هزینه های سوخت خودرو، موجب صرفه جویی کلان در مصرف بنزین شده و به سلامت و پاکیزگی هوا کمک خواهد کرد. این ها وظیفه ی فشرده کردن هوا را بر عهده دارند. با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تائید وارد سامانه شوید. روشهای مختلفی برای پرداخت عوارض سالیانه خودرو در نظر گرفته شده است که با توجه به دسترسی خود میتوانید از هر یک از آنها استفاده کنید. برای استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو یک سامانه ملی و کلی وجود ندارد و با استفاده از تمامی این روشهای ذکر شده میتوانید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

نحوه مشاهده عوارض سالیانه خودرو در تمامی آنها یکسان است و نیازی به داشتن اطلاعات اضافی برای هر یک نیست. برای تقویت باتری ماشین خود نیازی به تهیه ابزار خاص و خرج کردن پول زیادی نیست. شماره پلاک و شماره VIN خودرو خود را وارد کنید و عوارض سالیانه را استعلام بگیرید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای انجام استعلام نیز مانند تمامی روشهای قبلی، شماره پلاک و شماره VIN خودرو شماست. برای پرداخت عوارض سالانه خودرو خود میتوانید از تمامی اپلیکیشنهای پرداخت از جمله تهران من و آپ که انواع خدمات خودرو را داشته باشند استفاده کنید. دانستن وضعیت عمومی باتری شما یک امر مهم است که به شما کمک میکند ولتاژ باتری ماشین خود را آزمایش کنید و ببینید آیا باتری ولتاژ مناسب دارد یا خیر. رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروهای ما نه زیباست نه ایمنی دارد نه کیفیت دارد، خیلی هم گران است.

جالب است بدانید که تیونینگ و تقویت کردن خودرو طرفداران بسیاری دارد و این در حدی است که شرکتهای مطرح و بزرگی در سراسر جهان، تیونینگ و تقویت بسیاری از محصولات کارخانههای مشهور و بزرگ خودروسازی را انجام میدهد. برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن کافیست آن را از استورهای معتبر روی گوشی خود نصب کرده و با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تائید، فعالسازی را انجام دهید.

چرا کـه تا پیش ازآن طبق معمول صاحبان خودرو خود اقدام بـه طراحی قطعات جدید و نیرومند برای خودروها یا ارتقا دادن توان فنی قطعات آنها می نمودند. قبضینو برای از میان برداشتن این سردرگمی و سادهتر کردن فرآیند پرداخت قبوض، امکان پرداخت عوارض سالیانه خودرو را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است تا در کنار قبوض و خلافی، عوارض خودرو خود را نیز پرداخت کنید. اما در روش دوم که خود راننده نیز می تواند آن را انجام دهد، تنها به تعویض برخی قطعات پرداخته و یا افزودن قطعات تقویت کننده است که در اینجا به بررسی آن ها می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید