اموزش روش چگونگی تقویت ماشین های ارزان قیمت-راه بالا بردن توان خودرو

به طور خلاصه می توانیم موارد زیر را در کاربردهای ردیاب خودروعنوان نماییم. به طور کلی برای انتخاب بهترین بیمه بدنه باید معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشید. البته این کار فقط زمانی جواب میدهد که ماشینتان مجهز به توربو شارژر یا سوپر شارژر باشد و تعویض کامپیوتر ماشینهایی با تنفس طبیعی ممکن است تنها نیم اسب بخار به قدرت موتورتان اضافه میکند. البته با تعویض رینگ خود با یک نمونه کموزن آن میتوانید بر عملکرد خودروی خود تأثیر بسزایی بگذارید. ردیاب های پیام جی پی اس برنامه فارسی شده و اختصاصی دارند که برای راحتی کاربران فارسی زبان طراحی شده است و کاربر به راحتی می تواند از وضعیت فعلی خودروی خود مطلع گردد.

گروه فنی مهندسی پیام جی پی اس با ارایه انواع دستگاه های ردیاب خودرو ، جی پی اس خودرو و همچنین فروش اختصاصی ردیاب آهنربایی سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دادهایم. شما می توانید بعد از انتخاب کردن ردیاب موردنظرتان و نصب آن بر روی خودرو، اپلیکیشن مخصوص موقعیت یابی را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب نمایید. تخفیف عدم خسارت: این تخفیف به ازای تعداد سالهایی که از بیمه بدنه خود استفاده نکرده باشید، به شما تعلق میگیرد.

معایب : گران تر بودن فیلترها از فیلترهوای معمولی ، محدود بودن افزایش قدرت به چند درصد(کمتراز10%). در صورت بروز خطرات اصلی، خسارت باطری و لاستیکهای خودرو هم تا 50 درصد قیمت نو قابل پرداخت است. تخفیف خودرو صفر کیلومتر: تخفیف خودروی صفر کیلومتر بین 20 تا 30 درصد در نظر گرفته میشود.

پوشش ایاب و ذهاب: اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه متوقف باشد، روزانه به مدت ۳۰ روز مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیم گذار پرداخت میشود. در صورتی که ارزش خودروی شما در مدت بیمه افزایش پیدا کرده و از قیمت درج شده در بیمهنامه بیشتر شده باشد، با استفاده از این پوشش میتوانید خسارت را به ارزش روز خودرو دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید