ایران خودرو و سایپا و خودروهای وارداتی – زومیت

آیرودینامیک بهتر به معنای قدرت مورد نیاز کمتر برای غلبه بر مقاومت هوا و در نتیجه مصرف سوخت کمتر است. همچنین در صورت کمتر بودن ارزش خودرو جدید شرکت بیمه تفاوت حق بیمه دو خودرو را به بیمهگذار پرداخت خواهد کرد. بله. بیمهگذار میتواند در صورت فروش خودرو، خودروی دیگر ( متعلق به خود، همسر، فرزندان یا والدین) به شرکت بیمه معرفی کند. گفته میشود اپل در حال سفارش ماژولهای اتوپایلوت از تأمینکنندهای کرهای است که میتواند مُهر تأیید دیگری بر عرضهی وسایل نقلیه اپل در آیندهای نزدیک باشد.

مینگچی کو اعلام کرده است اگر اپل بخواهد طبق برنامهی زمانی خود، اولین خودرو الکتریکیاش را تا سال ۲۰۲۵ روانهی بازار کند، باید تیم این پروژه را دوباره سازماندهی کند. مت واتسن، مجری و کارشناس مشهور Carwow خودروهای چینی با امکان ورود به بازارهای مهم اروپا و امریکا را بررسی کرده است.

خودروساز آمریکایی ضمن صدور فراخوان برای این خودروها اعلام کرده است بهزودی مشکل را با بهروزرسانی OTA رفع میکند. نسخهی نهایی از این مدل، برای رقابت با پورشه 911 و نیسان GT-R آماده میشود. بازدید اولیه برای صدور بیمهنامه بدنه خودرو با هدف تعیین اصالت و سلامت، قیمت گذاری خودرو صورت میگیرد. بلومبرگ میگوید فورد در پی سرمایهگذاری عظیم ۲۰ میلیارد دلاری برای تولید خودرو برقی است. بهمن دیزل، یک کامیون چینی مونتاژ ایران را با قیمت سه میلیارد تومان پیشفروش میکند.

همچنین به معرفی پرقدرتترین خودروهای وارداتی و قویترین موتور ساخت ایران پرداختیم. به گزارش ایسنا، خودروبانک نوشت: «قیمت سوخت در بیشتر مناطق دنیا گران است. آیا برای استفاده از بیمه بدنه گزارش پلیس نیاز است؟ وزیر صنعت با اشاره به برنامه ریزی ویژه خودروسازان برای افزایش ۱.۵ برابری تولید خودرو در سال آینده بر ضرورت رعایت استاندارد رایج در نگهداری خودرو در پارکینگ خودروسازان تاکید کرد. وی تاکید کرد: نقص فنی و فقدان گواهی معاینه فنی یکی از دلایل مهم حوادث خودرویی کشور است.

جان برنال که در تیم دادههای سیستم اتوپایلوت تسلا کار میکرد، چند روز پس از انتشار ویدئویی که نقص در فناوری خودران تسلا را نشان میدهد، از این شرکت اخراج شد. فناوری تایرهای بیباد هانکوک روی خودروی مفهومی ساخت هیوندای، در نمایشگاه CES نمایش داده شد. ادارهی ملی ایمنی ترافیک بزرگراهها در آمریکا مشغول بررسی درخواست جدید جنرال موتورز است تا در صورت امکان مجوز استفاده از خودروی بدون رانندهی کروز اوریجین را صادر کند. اگر خودرو یا شاسی بلند شما باربند دارد، وقتی از آن استفاده نمیکنید آن را باز کنید یا بارهای اضافی روی آن را در جای دیگری نگهداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید