این گونه ماشینها انواع گوناگون دارند

فیلتر هوای اسپرت با سیستم خنک کننده این امکان را می دهد تا تمام نیاز موتور به هوا رفع گردد و در هنگام فرشدن پدال گاز، هوای خنک سریعا به موتور انتقال یابد تا خودرو کم نیاورد. در مجموع تمام تغييرات ریز و درشتی کـه هنگام اجرای عملیات تیونینگ دریک خودرو صورت میگیرد، بايد مانند دانهها و حلقههاي يک زنجير بـه یک دیگر متصل باشد و ارتباطی منطقی رابا سایر تغییرات صورت گرفته در آن برقرار کند.

افزون بر تمام مواردی کـه بـه آن اشاره شد، باید عملیات تیونینگ خودرو را زیر نظر افرادی کـه دراین زمینه از تخصص لازم و کافی بهره می برند بـه انجام رساند. پوشش کشیدن میخ: در این پوشش خسارات ناشی از کشیدن میخ و ایجاد خط و خش بر روی خودرو با اجسام تیز جبران میشود.

علاوه بر ماشین شخصی، راههای بسیار متنوعی برای سفر به جنوب وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خاص خودش را دارد. پس از آن که به تهران رسیدید، باقی مسیر مشابه مسیر سفر از تهران به جنوب با ماشین شخصی خواهد بود. اکنون در صورتی که شما هم جز این دسته از رانندگان هستید و مایلید که موتور خودرو خود را تقویت کنید؛ پس این پست را از دست ندهید. پس از رسیدن به چابهار و لذت بردن از زیباییهای این منطقه، میتوانید در جادههای ساحلی به سمت بندرعباس و بوشهر حرکت کنید و از بندرعباس به سمت کیش و قشم عزیمت کنید.

بیایید ببینیم در راهنمای سفر به جنوب با ماشین شخصی آن هم از شمالیترین شهرهای ایران، باید از کدام شهرها عبور کنید. برای سفر به کیش با ماشین شخصی باید از بندر چارک حرکت کنید. اگر قصد دارید تا با ماشین شخصی از مشهد به جزیره زیبای قشم سفر کنید باید به بندر پل رفته و خودروی شخصی را با لندینگ کرافت به سمت قشم منتقل کنید. برای سفر به جزیره قشم از مبدأ بندر پنل میتوانید خودروی شخصی را همراه خود ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید