این گونه ماشینها انواع گوناگون دارند

ضمنا با توجه به درخواست مشتری کاهش مصرف سوخت نیز در برنامه ایسیو اعمال میگردد. افزایش حجم پرشده سیلندر؛ اگر بتوان هوا و سوخت بیشتری را در یک سیلندر که اندازه ی معلومی دارد گنجاند، درنتیجه می توان قدرت بیشتری از سیلندر استخراج نمود. دور موتور در زمان تعویض دنده کاهش پیدا می­کند و افزایش سرعت متوقف می­شود. تا اینجا شما ۹ روش تقویت موتور خودرو آشنا شدید؛ اکنون جهت تقویت سرعت و قدرت موتور خودرو از روش های بالا استفاده کنید. در این نوع راکتها ، انرژی لازم برای افزایش فشار و سرعت خروج گاز هیدروژن ، از انرژی خورشیدی تأمین میشود.

می توانید با موازی کردن یک پکیج خازن 16 ولتی با باطری ماشین و دادن سیم مثبت کوئل دوبل از همان خازن، جرقه را افزایش دهید. حجم بیشتر عملا نیاز به تغییر زوایای میل سوپاپ و تغییر پورتهای سرسیلندر دارد و عملا پورت و پولیش کردن آن و حتی نصب سوپاپهای بزرگتر گریزناپذیر است. در اصفهان درصورتیکه قصد داشته باشید به سمت استان زیبای بوشهر حرکت کنید، لازم است تا به سمت جنوب وارد جاده اصفهان شهرضا شوید و این مسیر را تا شهرضا ادامه دهید.

در شهر انار درصورتیکه قصد داشته باشید به سمت بندرعباس حرکت کنید، باید وارد جاده شهربابک شده و مسیر خود را تا سیرجان ادامه دهید. در این مسیر شما از شهر اصفهان وارد جاده نائین شده و به سمت شهر زیبای یزد حرکت میکنید. از مهریز باید وارد جاده مهریز انار شده و به سمت استان زیبای کرمان حرکت کنید.

در سیرجان هم مسیر نهایی شما مشخص است؛ جاده زیبای سیرجان بندرعباس شما را به خلیج فارس زیبا میرساند. انتخاب اول حرکت به سمت آباده در استان فارس است. در امتداد اتوبان خلیج فارس و پس از عبور از شهر قم، به شهر زیبای کاشان میرسید. از شیراز هم به ترتیب وارد جاده کازرون شده و پس از عبور از برازجان به شهر زیبای بوشهر میرسید. پس از کاشان بایستی وارد جاده کاشان نطنز شده و این جاده را تا نطنز ادامه دهید. در نطنز بهراحتی وارد آزادراه نطنز اصفهان شده و مستقیم مسیر خود را تا شهر زیبای اصفهان ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید