بهترین روش تقویت موتور خودرو کدام است؟

اما اگر قصد شرکت در مسابقات اتومبیلرانی را دارید، باید خود را برای پرداخت هزینه های سنگین آماده کنید. چنانچه مردم قصد خرید خودرو دارند میتوان نوید ثبات و حتی کاهش قیمت را در آینده داد. در حالت معمول مسیر خروج دود در اگزوز به صورت پر پیچ و خم طراحی شده است که این ناهمواری مسیر به دلیل کاهش صدای خروج دود و موتور می باشد.

اما همانگونه کـه اشاره شد، ارتفاع زدن خودرو تنها دارای معایب نیست و برخی مزایا نیز دارد کـه اگر در حالت استاندارد و از روی اصول انجام شود، می تواند حس بسیار خوبی را نیز بـه راننده تلقین کند. بـه کاهش یا افزایش ارتفاع خودرو از حالت استاندارد یا معمولی، اصطلاحا ارتفاع زدن یا ارت زدن گفته می شود.

3. استفاده از مصرف کننده های بزرگ : کشیدن جریان های الکتریکی خارج از حدود تعریف شده از باتری موجب تخلیه بیش از حد باتری و در نهایت کاهش طول عمر باتری می گردد. 4. استفاده نکردن از باتری برای مدت طولانی : بروز این پدیده باعث تخلیه خود به خود ناشی از عوامل داخلی و همچنین در برخی موارد عوامل خارجی (برق دزدی) موجب تخلیه الکتریکی در باتری می گردد.

امروزه استفاده از محافظ گرما در باتری ها رایج تر شده و تولید کنندگان خودرو توسط آن، باتری را از دمای بالای داخل موتور محافظت م ی کنند. 1. کار درشرایط گرما : با افزایش در جه گرما محیط عملکرد باتری، عمر باتری کاهش می یابد. 2. کار در شرایط سرما : هوای سرد تاثیر کند کننده ای بر عملکرد الکتروشیمیایی باتری داشته و توان عملیاتی آن را به شدت کاهش می دهد.

این کار البته باعث مقدار کمی آلودگی و آسیب به موتور میشود اما برای کسانی که دوست دار سرعت و شتاب هستند، کاربرد دارد. از روی این عکس میتوان دید که داشبورد ماشین بسیار به شاسیبلند الکتریکی بامو به نام iX شبیه است که به تازگی به بازار آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید