تفاوت قدرت و گشتاور چیست؟

این نکته را میتوان بخشی از سرویس تعمیر و نگهداری خودرو در نظر گرفت اما باید جداگانه به آن اشاره کرد چون اغلب نادیده گرفته میشود. این سیستم، هنوز به مرحلهی تجاری نرسیده اما نتایجی امیدوارکننده داشته است. نسخهی نهایی از این مدل، برای رقابت با پورشه 911 و نیسان GT-R آماده میشود. مدیرعامل پورشه در کنفرانس سالانهی این خودروسازی آلمانی اعلام کرده که در حال بررسی همکاری بیشتر با اپل در صنعت خودرو است. به گفتهی جگوار لندرور، این همکاری به تولید خودروهایی ایمن منتهی میشود.

این کار شاید برای کسانی که در مناطق گرم زندگی میکنند سخت باشد. به گزارش ایسنا، خودروبانک نوشت: «قیمت سوخت در بیشتر مناطق دنیا گران است. آیا برای استفاده از بیمه بدنه گزارش پلیس نیاز است؟ برای دریافت خسارت بیمه اتومبیل، نیاز به کروکی پلیس است. برای دریافت تخفیف ۳۰ درصدی خرید بیمهنامه بدنه برای خودروهای صفر کیلومتر تا سه ماه از تاریخ ثبت شده بالای سند فروش خودرو فرصت دارید که خودرو را بیمه کنید تا تخفیفات خودرو صفر را دریافت نمایید. در طول مدت اعتبار بیمهنامه، میتوان یکبار بدون نیاز به کروکی خسارت را از بیمهنامه بدنه دریافت کرد.

بیش از ۸۰۰ هزار خودروی تسلا با مشکلی نرمافزاری در سیستم هشدار کمربند ایمنی مواجه هستند. آن هم در حالی که بیش از ۱۴۰ هزار خودروی ناقص در پارکینگ این دو خودروساز دپو شده و مشخص نیست این دو، بتوانند خودروهای جدید را به مردم تحویل بدهند یا نه. هواوی امیدوار است با کمک فولکس واگن، تا سال 2025 موق به تولید خودروی خودران الکتریکی شود. دنیایاقتصاد: هربرت دییس مدیرعامل گروه خودروسازی فولکس دو خودروساز چینی « نیو» و «شپنگ» را رقبای بسیار جدی تلقی میکند. این دو شرکت در حال حاضر جزو تأمینکنندههای کلیدی شرکت کوپرتینویی هستند.

سطح حفاظتی این مدلها، استاندارد و کلاسبندی ویژه دارد. رانندگی آرام و روان نقش مهمی در مصرف بهینه سوخت دارد. تصاویر رندر منتشرشده در مجلهی موتور ترند نشان میدهند که وسیلهی نقلیهی اپل ممکن است بسیار متفاوت از خودروهای مرسوم باشد. همچنین به معرفی پرقدرتترین خودروهای وارداتی و قویترین موتور ساخت ایران پرداختیم. همچنین در صورت کمتر بودن ارزش خودرو جدید شرکت بیمه تفاوت حق بیمه دو خودرو را به بیمهگذار پرداخت خواهد کرد. زیرا این دو خودروساز چینی شروع خیرهکنندهای در اروپا بهویژه نروژ داشتهاند.

این که شرکتها پول زیادی را صرف مسائل لجستیکی میکنند دلیل خوبی دارد. قیمت سوخت در بالاترین حد خود قرار دارد و بنزین اکتان بالا از سایر انواع آن گرانتر است. مثلاً اگر بتوانید مسیری را برای رانندگی روزمره خود انتخاب کنید که یک مایل از میزان مسافت طیشده توسط شما را کاهش میدهد، صرفهجویی زیادی در مصرف سوخت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید