تفاوت قدرت و گشتاور چیست؟

چراغهای ماشین دو تکه شده و شامل یک چراغ باریک است که در طول روز روشن میشود و در ساخت آن از کریستال استفاده شده است. عکسهایی که بامو از ماشین منتشر کرده، نشان میدهد که i7 جلوپنجره بسیار بزرگی دارد که با یک چراغ روشن شده است. سیستم اگزوز خودرو از قسمتهای مختلفی مثل مانیفولد دود، کاتالیزور و منبع اگزوز تشکیل شده که میتوانید با ارتقای هر کدام از این قسمت ها قدرت موتور خودرو را افزایش دهید و به تقویت موتور ماشین.

همان طور که می دانید ما نیفولد دود، کاتالیزور و منبع اگزوز قسمت های اصلی تشکیل دهنده سیستم اگزوز خودرو می باشند. معمولاً فشار باد لاستیک برای هر خودرو بهصورت برچسبی در کنار در طرف راننده یا در صندوقعقب هم تعبیه می شود. بیمهگزار میتواند بخشی از لوازم جانبی خودرو خود را (سیستم صوتی، رینگ و لاستیک و…) بیمه کند.

معمولا لاستیک های پهن برای خودروهای غیر جاده ای مناسب است، خودروهایی که بیشتر در کوه و بیابان و طبیعت گردی استفاده می شوند. و بخش دیگر تیون کردن سیستم اگزوز مربوط به کاتالیزور آن در مسیر خروج دود می باشد. قیمت فلاپ ها آلمان و اتریش در بازار نسبت به سایر مارک ها گران تر است و طبق معمول همیشه جنس چین با قیمت پایین تر در بازار فروخته می شود.

برخلاف شاسیبلندهای الکتریکی کنونی بنز که براساس مدلهای بنزینی کارخانه ساخته شده، EQS از اساس الکتریکی است و قرار نیست از آن مدل بنزینی تولید شود. مدل شاسیبلند EQS بر روی پلتفرمی ساخته میشود که پیشتر بنز از آن برای ساخت EQS سدان استفاده کرده است. EQS لوکسترین شاسیبلند الکتریکی بنز است.

دیدگاهتان را بنویسید