تقویت سیستم صوتی خودرو به چه صورت است؟

تیونینگ خودرو مخصوصاً درزمینه فنی، کاری بسیار هزینهبر، تخصصی و دشوار است و نیاز است که در همه بخشها از افراد خبره و حرفهای کمک بگیرید. چراغهای ماشین دو تکه شده و شامل یک چراغ باریک است که در طول روز روشن میشود و در ساخت آن از کریستال استفاده شده است. بنز دو مدل الکتریکی دیگر هم با این پلتفرم خواهد ساخت.

زیربرند 70mai شیائومی که تمام هواس خود را معطوف به طراحی و ساخت اقلام خودرویی کرده، پس از کسب رکوردهای درخشان در این حوزه یک تقویت کننده باتری ماشین متمایز را به بازار ارائه کرده است. که موارد زیر از مهمترین آن ها است. قیمت فلاپ ها آلمان و اتریش در بازار نسبت به سایر مارک ها گران تر است و طبق معمول همیشه جنس چین با قیمت پایین تر در بازار فروخته می شود.

برخلاف شاسیبلندهای الکتریکی کنونی بنز که براساس مدلهای بنزینی کارخانه ساخته شده، EQS از اساس الکتریکی است و قرار نیست از آن مدل بنزینی تولید شود. به گزارش بی بی سی، بنز همزمان با افتتاح کارخانه باتریسازی خود در ایالت آلابامای آمریکا، نمونهای استتار شده از شاسیبلند EQS را به خبرنگاران نشان داد و عکسهایی از اتاق ماشین منتشر کرد. شما میتوانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام و با وارد کردن اطلاعات درخواستی خودرو، بهترین بیمه بدنه را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید. بیمهگزار می تواند در صورت خرید پوشش هزینه توقف خودرو ، آن ریسک را تحت پوشش تعهدات شرکت بیمهگر قرار دهد.

در این پوشش اگر مادهای شیمیایی مثل روغن ترمز و… روی خودرو بریزد، بیمه بدنه هزینه خسارت وارد شده را پرداخت میکند. بامو جزییات فنی ماشین را منتشر نکرده و تنها میگوید i7 بیش از ۶۰۰ اسب بخار قدرت دارد. مرسدس-بنز و بامو در آستانه رونمایی از لوکسترین مدلهای الکتریکی خود، عکس و جزئیاتی از امکانات این ماشینها منتشر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید