تقویت موتور ماشین

اگر خودروی شما می تواند از سیستم توربوشارژ یا سوپرشارژ پشتیبانی کند، متوجه خواهید شد که چه گشتاور و قدرت فوق العاده ای به موتور خودرو القا می کند. در صورت خسارت جزیی وارده به خودرو ، معیار تعیین خسارت، هزینه تعمیر است. در بعضی موارد ممکن است در حالت معمولا، جلو پنجره به صورت پیش فرض به رنگ نقره ای باشد و این در حالی است که کل بدنه خودرو ممکن است به فرض مثال مشکی باشد.

شیشهها شکسته بود، لاستیکها پنچر شده بود، اما به هر حال من عاشق آن شدم. به عنوان یکی از منحصربهفردترین خودروهایی که تا به حال ساخته شده است، این لیموزین طولانی اغلب برای حضور در سینما اجاره داده میشد و در فیلمهای مختلف به نمایش درآمد. سایت کیش آنلاین، ارائهدهنده انواع خدمات رفاهی و تفریحی در جزیره زیبای کیش با مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش، فرصت استثنائی اجاره ماشین با مقرونبهصرفهترین هزینه را برای تمامی مسافران عزیز فراهم کرده است.

این مهندس تیم مرسدس گفت: اگر بتوانیم بالهای ماشین را به خوبی کنترل کنیم در این صورت بیشتر از ماشین جدید دیگری توانمندی دور زدن خواهد داد. مایکل منینگ که کار بازسازی این خودروی غول پیکر را انجام داده میگوید: من اولین بار ماشین را در یک نمایشگاه خودرو در نیوجرسی پیدا کردم که تبدیل به یک زباله شده بود. این پروژه که بیش از ۲۵۰ هزار دلار (۱۹۰۷۲۵ پوند) هزینه حمل و نقل، مواد و نیروی کار داشت، سه سال طول کشید تا تکمیل شود. با این حال، بازگرداندن رویای آمریکایی به شکوه سابقش که پس از سالها رها شدن در یک انباری در نیوجرسی، به یک وضعیت تاسفبار دچار شده بودند، کار سختی بود.

منینگ با کمک دانشجویان تعمیرات بدنه خودرو و همکاران متخصص تعمیر خودرو، پل نواک و استفان وپرچت، به فلوریدا رفت و در آنجا گروه شروع به همکاری با یکدیگر برای بازسازی خودرو کردند. در حالی که این خودرو در دوران اوج خود بسیار محبوب بود، به تدریج توجه خود را که به تعمیر و نگهداری آن اختصاص داده بود از دست داد. پس از اینکه جهان علاقه خود را به رویای آمریکایی از دست داد، این خودروی افسانهای سالها مورد بیمهری قرار گرفت. منینگ میگوید: شرکتی که آن را در فهرست داشت، نمیخواست آن را به من بفروشد، زیرا فکر میکردند پیشنهاد من خیلی کم است، بنابراین من قراردادی بستم که با آنها شراکت کنم و آن را به نیویورک بیاورم.

دیدگاهتان را بنویسید