تقویت کننده موتور پراید

خود کمک کنید. برای تقویت این بخش میتوانید از لولههای اگزوز تقویت شده یا اسپرت استفاده کنید که به دلیل داشتن قطر بیشتر و مبدل کاتالیزور ارتقا یافته، قدرت خودرو را به مقدار قابلتوجهی افزایش دهد. برای افزایش سرعت وسیله نقلیه و تقویت موتور ماشین خود میتوانید از قسمت های سنگین خودرو خلاص شوید و جایگزین های سبکتری پیدا کنید.

ماه عسل نام برنامه ای زنده است که در ماه رمضان هرروز از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شده است. این سوال پیش می آید که (پس باید چه کرد؟ قطعا هر راننده ای دوست دارد که به جای یک صندلی ساده یکی از این صندلی ها را داشته باشد. احسان علیخانی مجرد است و تا کنون خبری از ازدواج وی منتشر نشده است. فرمان: فرمان های اسپرت بین 45 تا 600 هزار تومان قیمت دارند.

احسان علیخانی ویژه برنامه سال تحویل 94 را با عنوان بهار نارنج روی آنتن شبکه سوم سیما برد.در این ویژه برنامه احسان علیخانی میزبان چهره های معروف عرصه هنر و ورزش بود. طرح 2 پروژکتور دایره ای کوچک و در کنار هم از طرح های معروف «باراباس» است. بسیاری از خودروهای حرفه ای خود به صورت پیش فرض، این تغییر و دوگانگی رنگ را بر روی ظاهر خود دارند.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از مشخصات فنی شاهین این خودرو با پیشرانه یک و نیم لیتری توربوشارژ خود، قدرتی معادل با ۱۱۰ اسببخار تولید میکند. در راکتهای شیمیایی ، ممکن است از سوخت جامد و مواد اکسید کنندهی مایع استفاده شود. احسان علیخانی عکسی در کنار یک ماشین میلیاردی از خودش منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید