تیونینگ خودرو چیست؟

گروه صنعتي فردا ابتداي فعاليت خود را با همكاري با بزرگترين خودروساز كشور رقم زد و در بازه سالهاي 1396-1400 بالغ بر 30،000 دستگاه انواع خودرو توليد كرد. اپلیکیشن پلیس من در کنار خدمات گوناگونی که به کاربران خود ارائه میدهد، امکان استعلام و پرداخت جریمه خودرو را نیز فراهم کرده است.

سایت پلیس راهور یا راهور 120 خدمات گوناگونی را به کاربران ارائه میدهد و استعلام جریمه خودرو با شماره بارکد نیز یکی از این خدمات است. امکان مشاهده عدم خلافی خودرو نیز به صورت آنی وجود دارد زیرا در این روش، جرائم شما به صورت آنی تسویه میشود و دیگر نیازی به سپری شدن 7 تا 10 روز کاری برای بهروزرسانی سیستم پلیس راهور نیست. یکی از راههای استعلام خلافی آنلاین، استفاده از سایت راهور ۱۲۰ و خلافی خودرو راهور است.

به صورت تخصصی تست شده و تجربه رانندگی با هر خودرو به همراه عکس و متن در سایت قرار دارد. همین نکته سبب میشود، بیمهگزار قبل از خرید بیمهنامه، در سایت بیمه دات کام به استعلام بیمه بدنه و مقایسه پوششهای مختلف شرکت های بیمهگر میپردازد. مثلا اگر در اثر حوادث آتشسوزی، خودروی بیمه شده تا مدت ها قابل استفاده نباشد، شرکت بیمهگر تعهدی در قبال خسارت وارد شده به وسیله نقلیه ندارد. با reFlash کردن برنامه ECU خودروی خود، زمانبندی سوپاپها، مخلوط سوخت و هوا و دیگر ورودیهای اسب بخار خودروی شما تغییر خواهد کرد. طرح مفهومی پولاستار با نام O2، یک خودروی اسپرت دودر چهار نفره است که سقف فلزی جمعشونده دارد.

علاوه بر آن جزییاتی نظیر تقویت صندلیهاي خودرو نیز از جمله مواردی اسـت کـه در بحث تیونینگ فضای داخلی یک خودرو همواره مدنظر فعالان دراین زمینه قرار خواهد گرفت. ناواران، برای کرایه انواع ماشین بدون راننده در کنار شما خواهد بود، تا تجربه ای کم نظیر از اجاره خودرو در تهران را داشته باشید. همانطور که همه ما دیده ایم، خودروهای حرفه ای به شیوه ای غیر معمول از خودروهای موجود، به صورت بال پرنده باز و بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید