تیونینگ و هزینه های Tuning

آن هم در حالی که بیش از ۱۴۰ هزار خودروی ناقص در پارکینگ این دو خودروساز دپو شده و مشخص نیست این دو، بتوانند خودروهای جدید را به مردم تحویل بدهند یا نه. بهنظر میرسد سایبرتراک دستگیرهی در ندارد و برای بازکردن آن باید از گوشی استفاده شود. از جمله تغیرات مربوط به چراغ های خودرو می توان به دودی کردن چراغ ها، استفاده از لامپ های زنونی و چراغ هایی با طراحی های متفاوت از نوع فابریک اشاره کرد.

بنزین هایی با عدد اکتان بالاتر تقریباً از اشتعال زودهنگام جلوگیری می کنند، لذا موتورهایی با عملکرد بالا به بنزین اکتان بالا نیاز دارند و این موتورها برای دریافت قدرت بیشتر از نسبت تراکم بالاتری استفاده میکنند. در طول مدت اعتبار بیمهنامه، میتوان یکبار بدون نیاز به کروکی خسارت را از بیمهنامه بدنه دریافت کرد.

وزیر صنعت با اشاره به برنامه ریزی ویژه خودروسازان برای افزایش ۱.۵ برابری تولید خودرو در سال آینده بر ضرورت رعایت استاندارد رایج در نگهداری خودرو در پارکینگ خودروسازان تاکید کرد. همچنین مشخصات فنی خودرو به همراه قیمت بازار به صورت کامل به همراه فیلم و عکس قابل مشاهده است. ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد.

خودروبانک به عنوان پیشرو در زمینه تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار ایران در بین سایت های خودرویی و در مورد ماشین محسوب می شود. همچنین تمامی محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو را می توانید در این سایت مشاهده کنید و قیمت این محصولات را برای فروش خودرو و قیمت خودرو در کنار یکدیگر مشاهده کنید. به صورت تخصصی تست شده و تجربه رانندگی با هر خودرو به همراه عکس و متن در سایت قرار دارد. بعد از ورود اطلاعات شخصی، بارگذاری عکس پشت و روی کارت خودرو و بیمهنامه بدنه قبلی خود، با پرداخت هزینه به خرید آنلاین بیمه خودروی مناسب خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید