تیونینگ و هزینه های Tuning

این امر باعث طول عمر بیشتر باتری شما و بهبود کارایی سیستم برق خودرو شما خواهد شد. هرچه مدت زمان بیشتر از تولید باتری ماشین گذشته باشد، کیفیت آن کاهش مییابد. 3. استفاده از مصرف کننده های بزرگ : کشیدن جریان های الکتریکی خارج از حدود تعریف شده از باتری موجب تخلیه بیش از حد باتری و در نهایت کاهش طول عمر باتری می گردد.

امروزه استفاده از محافظ گرما در باتری ها رایج تر شده و تولید کنندگان خودرو توسط آن، باتری را از دمای بالای داخل موتور محافظت م ی کنند. 4. استفاده نکردن از باتری برای مدت طولانی : بروز این پدیده باعث تخلیه خود به خود ناشی از عوامل داخلی و همچنین در برخی موارد عوامل خارجی (برق دزدی) موجب تخلیه الکتریکی در باتری می گردد. یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در کیفیت باتری، زمان تولید آن است. گروهی که هیچ سررشته ای در استاندارد و ایمنی خودرو ندارند و آن چه چشمشان بپسندد اجرا می کنند. عبارت MSRP در وبسایتهای فروش خودرو به چه معنی است؟

باتری ماشین وظیفه تامین برق خودرو شما را به عهده دارد. در آب و هوای گرم و در طول تابستان، باید سطح الکترولیت را مرتباً بررسی کرد و آب باتری را به سطح لازم رساند. لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت به موقع عوارض سالیانه جریمهای معادل 2 درصد به ازای هر ماه در نظر گرفته میشود که این مبلغ به عوارض سال بعد خودرو اضافه خواهد شد. برای خرید خودرو دست دوم ملاکهایی از جمله کارکرد، ظاهر، کارایی و سالم بودن، قیمت قطعات دست دوم در بازار، دسترسی به تعمیرکاران حرفهای، تجهیزات و آپشنهای بیشتر، میزان سال کارکرد و مواردی دیگر را باید مد نظر قرار داد.

با توجه به میزان مصرف برق خودرو میتوان ظرفیت باتری خودرو خود را افزایش دهید. باتری اسیدی را به نام باطری تر و باتری اتمی را با نام باطری خشک میشناسند. باطری ماشین در دو نوع اسیدی و اتمی تولید میشود. در حال حاضر با توجه به ممنوعیت واردات انواع باطری به کشور، باتریهای خارجی موجود در بازار از واردات گذشته با زمان تولید قدیم هستند. بنابراین عمر خودرو رابطه مستقیم با باتری ماشین شما دارد، به همین دلیل اگر به دنبال باتری هستید که می تواند باعث افزایش عمر خودرو شود. بهترین راه جهت افزایش طول عمر باتری مراقبت مستمر از باتری و موتور می باشد.

یک باطری ایرانی مناسب، بهترین گزینه هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ کیفی میباشد. باطری خودرو سواری سبک از نوع ۱۲ ولت و باطری ماشین سنگین از نوع ۲۴ ولت میباشد. فروشگاه ایران باطری جهت ارائه باتری مناسب برای خودرو شما راه اندازی شده است. 1. کار درشرایط گرما : با افزایش در جه گرما محیط عملکرد باتری، عمر باتری کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید