تیونینگ و هزینه های Tuning

بهترین شاسی ماشین چه ویژگی هایی دارد و چرا تقویت شاسی ماشین انجام میشود؟ مثلا موتور پراید را می توان با موتورهای مزدا از نوع BP با حجم 1800 سی سی که با شاسی پراید هم خوانی نزدیکی دارد، عوض کرد. اما برخی دیگر نیز ترجیح میدهند به کل فرمان را عوض کنند و از فرمانهای اسپورت استفاده کنند.

بلندگوهای اتومبیل خود را به سادگی عوض کنید تا مجموعه ای با کیفیت بالاتر باعث افزایش صدا و وضوح موسیقی شما شود. به طور قطع، این کار باعث میشود کیلومترشمار ماشین درست کار نکند ولی ارزشش را دارد. در صورت عدم پذیرش بیمهگذار، بیمه گر با کسر فرانشیز بیمه و سایر کسورات معین و افزودن هزینههای متعارف نجات و حمل خودرو ، مالک آن شناخته میشود. اگر خودرو خسارت غیرقابل جبرانی را متحمل شود، مثلا خودرو دزدیده شده و تا ۶۰ روز پیدا نشود، ارزش بازیافت احتمالی و کسورات بیمهنامه کسر شده و هزینه متعارف نجات و حمل خودرو به آن اضافه میشود.

مثلا اگر در اثر حوادث آتشسوزی، خودروی بیمه شده تا مدت ها قابل استفاده نباشد، شرکت بیمهگر تعهدی در قبال خسارت وارد شده به وسیله نقلیه ندارد. بیمهگر تعهد به پرداخت خسارت باتری خودرو و لاستیکها تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نوی آنها می دهد. با تمیز نگه داشتن فیلترهای هوا و سوخت، ماشین شما به طور مداوم حداکثر قدرت اسب بخار خود را خواهد داشت و به تقویت موتور ماشین کمک می کند.

که با افزایش شتاب و سرعت اولیه و افزایش قدرت ۱۵ تا ۲۰ درصد همراه می باشد. در این مطلب، تعریفی کوتاه از قدرت (اسب بخار) و گشتاور داشتهایم. در این ویدئو 5 روش ساده بالا بردن توان موتور خودرو را به صوررت عملی تشریح کرده است. خسارت خودروی بیمه شده به دلیل حمل مواد اسیدی، انفجاری یا قابل احتراق؛ مگر آن که موضوع بیمه تمهیدات لازم برای حمل چنین موادی را در بندهای بیمه بدنه اتومبیل برای خود لحاظ کرده باشد.

فسخ بیمهنامه بدنه اتومبیل از طرف بیمهگر یا بیمهگزار فرقی ندارد. خسارتهای وارده به لاستیک و چرخهای اتومبیل بیمه شده. چرا باید بیمه بدنه خودرو داشته باشیم؟ این دود و صدای انفجار باید توسط اگزوز خارج شود. این عمل باید به صورت مکتوب و رسمی به طرف مقابل اعلام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید