تیونینگ و هزینه های Tuning

یک رولز رویس ورایت به ارزش ۲۵۰ هزار پوند در گاراژ کریم قرار گرفته است. چندین سال تنها به تیونینگ محصولات بنز می پرداخت اما جدیدا مدل هایی را از «فراری» و «تسلا» هم تیونینگ کرده است. بنزما عکسهای کمی از این ماشین منتشر کرده. رینگ، لاستیک، لامپ، سیستم صوتی، اگزوز و هر قسمت از ظاهر خودرو حتی ارتفاع آن نیز به کل تغییر کرده است.

قیمت اجاره خودرو در تهران از ۲۳۳,۰۰۰ تومان شروع می شود و با توجه به نوع خودرو و تعداد روزهای اجاره ماشین تهران، قیمت نیز متغیر می باشد. در اینجا نیز اگر میخواهیم سرعت ماشین کنترلی را زیاد کنیم باید همان کارها را در مقیاس کوچکتر انجام دهیم. عصر خودرو- شرکت خودروسازی تویوتا قصد دارد در آوریل تولید جهانی خود را ۱۷ درصد کاهش دهد. کیان باتری بزرگترین، مجهزترین و سریع ترین ناوگان امدادی نصب باتری در سرتاسر ایران را دارا میباشد.

برای تقویت سیستم صوتی خودرو بلندگوهای نصب شده در کارخانه که در خودروی شما به بازار عرضه می شوند با کیفیت نصب بلندگوهای شخص ثالث مطابقت ندارند. کیان باتری به عنوان یک استارت آپ تخصصی در زمینه فروش باتری ماشین و باطری یو پی اس به فعالیت می پردازد. کیان باتری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال، حتی تعطیلات رسمی باز بوده و به ارائه خدمات و تعویض باطری ماشین در محل میپردازد.

به همین دلیل سازندگان سیستم های نیترواکساید همواره تأکید می کنند که مدار سیستم را در دورهای متوسط و بالا روشن کنید. در دورهای پایین موتور، سوپاپ بنزین مدت زمان بیشتری باز می ماند، به این دلیل، در دورهای پایین میزان ورودی نیترواکساید به درون موتور بیشتر از دورهای بالاست.

دیدگاهتان را بنویسید