تیونینگ و هزینه های Tuning

از تکنیک های کهنه کاری هم چنین برای ساخت ماشین فلزی دست ساز خاص و دکوری نیز استفاده می شود. بسیاری از ماکت ماشین فلزی دکوری، دارای صدای دزدگیر، صدای روشن شدن موتور، روشن شدن چراغ های جلو و عقب، باز شدن درهای خودرو، باز شدن صندوق عقب و .. می باشند.

منظور از دست ساز بودن ماکت ماشین فلزی ها چیست؟ جنس ماکت ماشین ها از چیست؟ با توجه به اینکه از چه نوع رنگی در پوشش دهی ماکت ماشین فلزی استفاده شده است می تواند در قیمت آن اثر گذار باشد. این تکنیک بیشتر مناسب ماکت ماشین فلزی قدیمی و ماشین فلزی کلاسیک می باشد. ابعاد ماکت ماشین فلزی چقدر است؟ ✅ لوگوی شرکت سازنده ( لوگوی به کار رفته چقدر مشابه نمونه اصلی ماشین است؟

کاربرد ماکت ماشین فلزی چیست؟ انواع ماکت ماشین فلزی کلاسیک که در دکوکاف نیز موجود می باشد بیشتر به عنوان یک وسیله دکوراتیو در چیدمان استفاده می شوند. با توجه به این که تکنیک کهنه کاری یک کار هنری و کاملا دستی می باشد عموم این ماشین ها قیمت بالاتری پیدا می کنند.

تمامی محصولات ارائه شده توسط یدک مدرن دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی هستند و می توانید با خیالی آسوده از آن ها در خودروی خود استفاد کنید. ماکت ماشین ها در چه کشوری تولید می شوند؟ به همین دلیل به این سبک از ماکت ماشین فلزی، دست ساز گفته می شود. این راهکارها ارزان هستند و زیاد خرج برنمیدارند. این امکانات علاوه بر اینکه قیمت محصول را افزایش می دهد باعث جذاب تر شدن ماشین فلزی دستساز شما نیز می گردد.

هر چه کیفیت رنگ بالاتر باشد علاوه بر اینکه جلوه بهتری به محصول می دهد باعث ماندگاری بیشتر و پایداری آن در برابر ضربه، خوردگی، لک و … می شود. به همین دلیل یکی از موارد بسیار مهم قبل از خرید خودرو کارکرده که باید مد نظر قرار گیرد، کارشناسی فنی و رنگ و بدنهی خودرو است. ماکت ماشین هایی که در وب سایت دکوکاف به فروش می رسد از جنس آلیاژهای فلزی مانند آهن می باشد و ماندگاری خوبی در برابر ضربه، رطوبت و … دارند.

دیدگاهتان را بنویسید