تیونینگ و هزینه های Tuning

همواره باید بدانید باتری شما در چه وضعیتی قرار دارد. با reFlash کردن برنامه ECU خودروی خود، زمانبندی سوپاپها، مخلوط سوخت و هوا و دیگر ورودیهای اسب بخار خودروی شما تغییر خواهد کرد. یکی دیگر از راهکارهای تقویت موتور خودرو کاهش وزن خودرو می باشد. به عبارت دیگر باید حواستان به باتری خودرویتان کاملا باشد. چرا شارژ باتری ماشین من در طول شب خالی میشود؟

یکی از اتفاقاتی که بسیار رخ میدهد، روشن ماندن چراغهای جلو و عقب یا داخلی ماشین است. ۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید. این اولین توصیه هر شخص دانا جهت افزایش توان خودرو است. سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.

سال ها قبل، جوانان فولکس قورباغه ای را هم اسپرت می کردند و این یعنی نیاز همیشگی بازار. موتور خودرو برای کارکردن نیاز به هوای تازه و تمیز دارد. تون آپ (Tuning up) یا همان اسپرت کردن خودرو یعنی اعمال تغییرات در اتومبیل برای بهینه سازی آن. هرچه فشرده سازی بیشتر باشد ، فایل کوچکتر است ، به این معنی که آلبوم های بیشتری در جیب شما جای می گیرد.

این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد. پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید. برای این کار بسته به درخواست راننده، یکی از دو نوع فنر لول اسپورت ثابت و فنر لول قابل تنظیم استفاده میشود. تقریبا دلیل 50 درصد از خرابی باتریهای خودرو به علت نبود آب باتری برای شارژ مجدد است.

نکتهي مهمی کـه افراد فعال در بحث تیونینگ خودرو باید همواره بـه آن توجه داشته باشند. فهرست زیر ویژگی ها و هزینه های تیونینگ را در ایران نشان می دهد. استفاده از کاتالیست سبب کاهش شتاب و قدرت موتور می شود. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از مشخصات فنی شاهین این خودرو با پیشرانه یک و نیم لیتری توربوشارژ خود، قدرتی معادل با ۱۱۰ اسببخار تولید میکند. شاهین چطور متولد شده است؟

دیدگاهتان را بنویسید