درباره تیونینگ و تقویت خودرو بیشتر بدانید

که تقویت این سیستم می تواند به طرز چشمگیری قدرت خودروی شما را بالا ببرد. این سیستم می تواند تا ۵۰ درصد قدرت موتور را بالا ببرد که مقدار قابل توجهی است. در صورتی که میزان ورودی هوا مناسب و خنک باشد؛ به تبع اکسیژن بیشتری وارد سیلندر موتور می شود. میتوانید از سرسیلندرهایی استفاده کنید که به ازای هر سیلندر هشت سوپاپ یا بیشتر دارند. بنابراین قبل از جرقه زدن شمع، مخلوط سوخت و هوا محترق شده و این هم باعث افت توان موتور و هم ضربه های قوی در محدوده سر سیلندر خواهد شد.

انواع دیگری از این سیستمها وجود دارند که برای هر شمع یک کوئیل دارند (multiple spark coil ). این قطعه ی ساده Automatic coil selector نام دارد که می تواند برق خروجی دو کوئیل را وارد دلکو کند. و حتی در خودروهایی که قدرت بالایی تولید می کنند می توانید از تعداد بیشتری از این کیتها به طور همزمان یا نوبتی ( بوسیله یAutomatic coil selector ) استفاده کرد. خودرو هایی که مصرف برقشان زیاد است و مدام از کولر یا چراغ های پر مصرف استفاده می کنند، با تقویت اتصال بدنه، می توانند قدرت خودرو را بالا ببرند.

از آنجا که سوخت بنزین به اکسیژن نیاز دارد با رسیدن اکسیژن بیشتر، احتراق سوخت بیشتر و سریع تر است که باعث می شود از توان موتور، بیشتر بهره ببرید. این کار ساده و ارزان به طرز شگفت انگیزی توان موتور را تا چند برابر بالا می برد. البته با توجه به اینکه این کار غیرقانونی است، غیرعلمی هم هست که در مبدل کاتالیست خود سوراخ ایجاد نمایید. 2- به خوردگی و زنگ زدگی های باتری توجه کنید! برای این کار بهتر است با دستگاه مولتی متر آشنا شوید و یکی از آن ها را تهیه کنید!

به هر حال، بهتر است مبدل قدیمی خودروی خود را با یک مبدل جدید عوض و تفاوت در گازخور ماشین را احساس کنید. یکی از قابلیتهای توربو شارژ این است که میتوانید به دو شکل متفاوت از دو توربوشارژر در یک موتور استفاده کنید. برای این مورد باید در فواصل زمانی منظم سرویسهای دورهای را انجام دهید تا پیشرانه همیشه در نزدیکترین حالت مطلوب خود باشد. پس هر چه کمتر از چراغهای ماشین خود استفاده کنید، به تقویت باتری ماشین خود کمک کردهاید. اگر قصد دارید تا خودروی خود را در بهترین شکل ممکن تیونینگ کنید، حتما باید این چیپ را تعویض کنید.

که با مشاهده ی آن راحت تر می توانید ادامه ی مطالب را درک کنید. روشهای تقویت موتور ماشین تقویت سیستم اگزوز خودرو چگونه موتور ماشین را با افزایش تعداد اگزوزها تقویت کنیم؟ یکی دیگر از مواردی که در راهکارهای اصلی تقویت موتور خودرو به زبان ساده باید بررسی کنیم افزایش تعداد اگزوزها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید