درباره تیونینگ و تقویت خودرو بیشتر بدانید

گفته میشود فاکسکان و لاکسشر قرار است تولیدکننده خودروی برقی اپل باشند. هنگامی که راننده سرعت خودرو را افزایش میدهد، فشار هوای زیادی در بخش زیرین خودرو ایجاد میشود که نتیجه این فشار بالا رفتن قسمت عقب خودرو خواهد بود. با پولیشکاری فضای سیلندر، دیوارههای این فضا کاملاً صیقل داده میشود تا تراکم موتور خودرو بالا برود و احتراق کاملی در موتور صورت بگیرد.

در صورت عدم پذیرش بیمهگذار، بیمه گر با کسر فرانشیز بیمه و سایر کسورات معین و افزودن هزینههای متعارف نجات و حمل خودرو ، مالک آن شناخته میشود. اگر در هر فصلی از سال قصد استفاده از خودروی خود را ندارید، نباید آن را به حال خود رها کنید. سوپرشارژر و توربو شارژر هر دو هوا را فشرده میکنند و به داخل محفظهی احتراق میفرستند.

این بیمه به هر کجای کشور به صورت رایگان ارسال خواهد شد. بعد از فسخ بیمه، ارزش بیمهنامه بدنه اتومبیل به صورت روزشمار محاسبه شده و به بیمهگزار پرداخت میشود. شارژ باتری خودرو شما توسط دینام انجام میشود. بیمهگر تعهد به پرداخت خسارت باتری خودرو و لاستیکها تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نوی آنها می دهد. کارشناسان خودرو روی این موضوع توافق دارند که باید حداقل 30 دقیقه رانندگی کنید تا باتری به اندازه کافی شارژ شود.

حتی خودروهای دهه 80 و 90 میلادی هم دارای این گونه مبدل ها بودند. با از بین بردن زاویه Toe-in که کارخانه برای خودرو مدنظر گرفته است و چرخهای جلو اندکی با زاویه نسبت به هم قرار میگیرند، و موازی کردن دقیق جهت چرخش آنها در مسیرهای مستقیم، اندکی بهبود را شاهد خواهید بود.

این در حالی است که قابلیت تیونینگ خودروهای کمتر شناخته شده، به دلیل نایاب بودن قطعات مورد نیاز برای تیونینگ و کم بودن شرکتهایی که تیونینگ و تقویت آنها را برعهده بگیرد، بسیار کم است. برای اینکه بتوانید در سربالاییها و مواقع اضطراری کم نیاورید حتماً نیازی به خودرویی پیشرفته و گران قیمت ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید