درباره تیونینگ و تقویت خودرو بیشتر بدانید

خریدار همیشه دغدغهاش این است که یک ماشین سالم بخرد، فروشنده نیز میخواهد خودروی خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروش برساند. خرید و فروش ماشین هم برای خریدار آن و هم برای فروشنده آن با دردسرهای زیادی روبرو است. و اما داستان از چه قرار است، فروشنده خودروی سراتو خود را برای فروش گذاشته و خریدار برای بازدید از خودرو به محل امده اند. درصورت بروز حادثه یا آتشسوزی بیمهگزار میتواند تا مدت معینی هزینه رفتوآمد خود را مطابق بیمهنامه از بیمه دریافت کند.

مطابق این پوشش بیمه بدنه هزینه خساراتی مثل سیل، زلزله و… را پرداخت میکند. البته این پوشش استهلاک باتری و لاستیک را شامل نمیشود. باتری که یکی از مهمترین اجزای ماشین است، تاثیر زیادی بر عملکرد و کارآیی ماشین دارد. مکانی را برای نصب نگهدارنده فیوز نزدیک به باتری ماشین پیدا کنید ، در حالت ایده آل کمتر از 6 اینچ باتری فاصله دارد.

با سفارش درهای اتوماتیک، ماشین با نزدیک شدن راننده در را باز میکند و پس از اینکه راننده پایش را روی ترمز گذاشت، در به طور اتوماتیک بسته میشود. 2- در فرم ثبت نام متقاضی اطلاعات درخواستی را وارد کرده و در انتها دکمه ذخیره را بزنید تا صفحه پیشخوان برای شما باز شود.

در این پوشش اگر مادهای شیمیایی مثل روغن ترمز و… روی خودرو بریزد، بیمه بدنه هزینه خسارت وارد شده را پرداخت میکند. طبق این پوشش در صورت توقف خودروی بیمهگزار به دلیل بروز یکی از خطرات، بیمه هزینه توقف خودرو بیمهگزار را میپردازد. بیمهگزار میتواند بخشی از لوازم جانبی خودرو خود را (سیستم صوتی، رینگ و لاستیک و…) بیمه کند. نرخ و شرایط بیمه بدنه خودروی خود را در برترین شرکتهای بیمه کشور مشاهده و با هم مقایسه کنید و بر اساس اولویتهای خود یکی از بیمهها را انتخاب کنید.

به اين صورت که باتري برق ذخيره خود را به شمع ها ميرساند و زماني که ما استارت ميزنيم آن ها با زدن جرقه موجب روشن شدن خودرو ميشوند. افرادی که به تیونینگ علاقه دارند، معتقد هستند تغییرات و تزئیناتی که داخل خودرو انجام میشود به خودروی آنها شخصیت میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید