راهکارهای اصلی تقویت موتور خودرو به زبان ساده

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. البته مطمئن شوید که در هیچ سیم ، خط یا مخزن بنزین سوراخی ایجاد نمی شود. اگر سیم برق شما از قبل یک فیوز نگه داشته است ، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید. برای یک پایه باتری از بالا نصب شده ، اگر یک سیم از قبل وصل نشده است ، یک انتهای حلقه را در انتهای کابل برق قرار دهید.

اگر قصد دارید تا خودروی خود را در بهترین شکل ممکن تیونینگ کنید، حتما باید این چیپ را با یک نمونه اسپرت آن تعویض کنید. مواردی نظیر افزایش گنجایش موتور، ایجاد تغییرات مختلف در میل سوپاپ و همچنین استفاده از ميل سوپاپهایي که مختص به مسابقات خودرورانی هستند، جزو آن دسته از روشهاي معمول و مورد استفاده در بحث تیونینگ بـه شمار می روند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با راه های افزایش شتاب خودرو آشنا کنیم.

سازنده معمولاً چند توصیه در دستورالعمل های مندرج در خود دارد. ، یک سیگنال با کیفیت بالا را به بلندگوهای خود ارسال می کنید. توربوشارژها و سوپر شارژرها فشار هوای ورودی را تنظیم می کنند و سیلندر با هوای بیشتری پر می شود. کلمه پورت هم به معنای گشادکردن است که با اعمال این عمل بر روی سیلندر، این امکان فراهم میشود که با بزرگشدن ورودی سوخت و هوا، مقدار بیشتری ماده اولیه احتراق وارد سیلندر شود تا شتاب خودرو افزایش پیدا کند.

چرخهایی با آج بلند چسبندگی بیشتری دارند و در سطوع لغزنده مانند گل ولای یا علف عملکرد بهتری نشان میدهند. این همان چیزی است که سیگنال داده را از سی دی یا دستگاه شما می گیرد و آن را به صدا تبدیل می کند. روی پیشرانه استاندارد پراید، به سادگی سراغ پیشرانه های قدرتمند تر سری B و یا سایر پیشرانههای موجود نظیر پیشرانه های فورد و نیسان بروند.

دیدگاهتان را بنویسید