راهکار های افزایش شتاب خودرو از طریق دو روش اتمسفریک و غیر اتمسفریک

اما اگر قصد شرکت در مسابقات اتومبیلرانی را دارید، باید خود را برای پرداخت هزینه های سنگین آماده کنید. در تقویت موتور غیر اتمسفریک، با استفاده از سیستمهای پرخوران نظیر توربوشارژر و سوپرشارژر، خودرو را برای جنگ با ثانیههای کمتر و پیست آماده میکنیم! در تقویت موتور اتمسفریک، بدون تغییر کلی در موتور با اجرای یک سری اصلاحات، موتور را به راندمان بهتری میرسانیم. معمولا تغییر رینگ و لاستیک نخستین کاری است که در ظاهر خودرو انجام میشود.

روش دوم تقویت کردن موتور خودرو شامل تغییر و تعویض برخی از قطعات و لوازم خودرو می شود. برای افزایش شتاب ماشین باید آن را به صورت دوره ای بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. تقویت کولر ماشین با چند راهکار ساده! برعکس تصورات شما برای تقویت باتری ماشین، نیاز به خرج پول زیادی ندارد و با استفاده از چند نکته ساده می توان یک باتری قوی داشته باشید.

در مقابل، ماشین هایی که از چرخ دنده های کوچک استفاده می کنند، مصرف سوخت زیادی دارند اما شتابشان بیشتر است. یکی از پاسخهای سوال چگونه موتور ماشین را تقویت کنیم تقویت سیستم اگزوز آن است. با این حال هنگامی که موتور خود را با سوپرشارژر یا توربو تکمیل میکنید، میتوانید تفاوت چشمگیری در قدرت اسب بخار موتور خودرو ببینید.

این چیپ با ایسیو ارتباط برقرار می کند و وضعیت موتور و موقعیت سنسورهای مختلف آن را بررسی می نماید. یکی دیگر از مواردی که در راهکارهای اصلی تقویت موتور خودرو به زبان ساده باید بررسی کنیم افزایش تعداد اگزوزها می باشد. کندانسور سیستم تهویه هوای ماشین دقیقا در جلوی رادیاتور قرار دارد. همچنین بالانس لاستیک ها و تنظیم فرمان تاثیر زیادی در افزایش شتاب ماشین دارد.

دیدگاهتان را بنویسید