راهکار های افزایش شتاب خودرو از طریق دو روش اتمسفریک و غیر اتمسفریک

با تعویض شمعهای معمولی با شمعهای سوزنی و ایردیوم میتواند به احتراق درون سیلندرها کمک کند تا مقاومت کمتری در برابر جرقه داشته باشند. سپس مهره را تعویض کنید. مهره را از ترمینال باتری جدا کنید ، حلقه کابل برق را روی پیچ و مهره ای که ترمینال باتری را به پایه باتری محکم می کند قرار دهید.

شما باید سیم برق را از باتری ماشین ، از طریق فایروال ماشین و از طریق بدنه ماشین به تقویت کننده هدایت کنید. یک ساب برای دستیابی به بهترین نتیجه به انرژی زیادی احتیاج دارد و برق از همان تقویت کننده به ووفر و توییتر هدایت می شود. این کیتها را با نام MSD شناخته می شوند که متشکل از قطعات مختلفی هستند. رویه مرسوم در آن زمان بـه این ترتیب بود که آن دسته از عاشقان خودرو کـه در امور مکانیکی دستی بر آتش داشتند، اقدام بـه طراحی قطعات جدیدی برای خودروها می کردند. به همین خاطر مقدار فشار روی پدال گاز با میزان باز شدن دریچه گاز رابطه خطی ندارد و طبق یکسری محاسبات انجام می گیرد.

اما از معایب این روش قیمت بیشتر از نوع معمولی و کمی سفت شدن فرمان می باشد. در نتیجه برای افزایش شتاب خودرو می توانید وزن آن را تا جایی که ممکن است، پایین بیاورید. البته فراموش نکنید کاهش وزن بیش از حد ماشین باعث کاهش چسبندگی در هنگام تغییر جهت میشوند.

شاید بتوان ادعا کرد کـه پایه و اساس تیونینگ یک خودرو رسیدن بـه حداکثر کارایی فنی یا دستیابی بـه بالاترین حد ممکن از زیبایی و جذابیت است. یک دست رینگ از جنس فیبر کربن، یا آلیاژ منیزیوم یا حداقل آلومینیوم میتواند خودروی شما را سبک کند. یک دست رینگ از جنس فیبر کربن، یا آلیاژ منیزیوم یا حداقل آلومینیوم میتواند خودروی شما را سبک کند، البته یقیناً جیب شما را هم بینصیب نمیگذارد!

با تغییر مشخصات ساختاری میلسوپاپ، میتوانیم حرکات سوپاپها را کنترل کنیم و درنتیجه، موتور میتواند به دورهای بالاتری دست پیدا کند و خودرو شتاب بیشتری بگیرد. اگر شما هم در فکر تقویت کردن موتور خودروی خود هستید پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید. صدای موسیقی را زیاد کرده و بررسی کنید که صدا از هر بلندگو می آید. زمانی که باتری ماشین تخلیه شده و بنا به هر دلیلی انرژی لازم برای استارت خودرو را تامین نمیکند، با پادرمیانی این تقویت کننده 400 گرمی توان لازم برای استارت خوردن باتری خودرو فراهم میشود. تجربه تلخ تمام شدن باتری ماشین، تجربهای است که حداقل یکبار گریبان همه ما را گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید