سامانه اطلاعات جامع خودروهای گازسوز کشور

از دیگر تغییراتی که در یک خودروی تیونینگ صورت میگیرد، نصب آینههای اسپورت بغل است. اگر قصد دارید خودروی خود را تیونینگ کنید و یا توان خروجی آن را بالا ببرید، اولین گامی که باید بردارید، تقویت قدرت موتور خودرو می باشد. ماشینسواریهای بلند مدت باعث تقویت باتری میشود، چرا که باعث می شود ماشین شما فرصت کافی برای شارژ کامل داشته باشد و دیرتر خراب شود.

روش دوم تقویت کردن موتور خودرو شامل تغییر و تعویض برخی از قطعات و لوازم خودرو می شود. برای اخذ خسارت چه در حالت سرقت کلی چه در صورت آتشسوزی باید داغی لوازم خراب شده را به شرکت بیمه تحویل داد. البته این پوشش شامل سرقت کلی و لوازم جانبی نمیشود. این پوشش برای مواقعی است که شیشه خودرو بدون برخورد جسمی خارجی بشکند.

تقویت کننده دو کاناله حتی بهتر است. لذا مقایسه قیمت بیمه بدنه شرکتهای مختلف و داشتن اطلاعات درباره جزئیات آنها قطعاً میتواند در انتخاب بهتر ما را یاری کند. در نتیجه ی انجام این کار ها، چسبندگی و انتقال قدرت بهتر ، هندلینگ و پایداری بهتر ، زیبایی و رخ بهتر خودرو را خواهید داشت.

بیمه مرکزی این ارزیابیها را برای بیمه خودرو انجام داده است؛ ولی دستیابی به تمام نتایج این ارزیابی ممکن است مشکل باشد. در جزئیاتی که اخیرا در سایت بیت ران از مراحل تولد خودروی شاهین منتشر شده، ادعا شده است که پلتفرم شاهین ، پلفترم تویوتا یاریس و موتور این خودرو حاصل یک فرآیند تقویت موتور پراید است.

این پوشش فقط برای خودروهایی اعمال میشود که بالای 45% تخفیف عدم خسارت داشته باشند. این پوشش فقط مختص خودروهای سواری است. در حالت کلی بیمه بدنه فقط داخل ایران پوشش دارد. در حالت عادی پرداخت خسارت بیمه بدنه به صورت فرانشیزی است. در این حالت چون سقف قیمت خودروی متعارف از طرف بیمه مرکزی 126 میلیون تومان است، لذا خودرویی که قیمت بالاتری داشته باشد در صورت بروز حادثه همه هزینه خسارت را از طرف بیمه شخص ثالث مقصر دریافت نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید