مزایا و معایب تیونینگ ماشین (ترفندهای خودرو)

زیربرند 70mai شیائومی که تمام هواس خود را معطوف به طراحی و ساخت اقلام خودرویی کرده، پس از کسب رکوردهای درخشان در این حوزه یک تقویت کننده باتری ماشین متمایز را به بازار ارائه کرده است. فیلتر هوای معمولی خودروها خاصیت خنککنندگی نداشته و از طرف دیگر توان ارائه هوای زیاد به موتور را در زمان موردنیاز ندارند. زمانی که باتری ماشین تخلیه شده و بنا به هر دلیلی انرژی لازم برای استارت خودرو را تامین نمیکند، با پادرمیانی این تقویت کننده 400 گرمی توان لازم برای استارت خوردن باتری خودرو فراهم میشود.

جامپ استارتر شیائومی 70mai ولتاژ 12 ولت و توان 250 دارد. این پاوربانک باتری خودرو (قابل حمل) بوده و تمام تدابیر امنیتی از جمله جلوگیری از افزایش غیر استاندارد ولتاژ یا گرما را رعایت کرده است. یکی از مؤثرترین و البته پرخرجترین راهها برای افزایش قدرت موتور خودرو، اضافه کردن توربو شارژر یا سوپرشارژر به موتور است. یک دست رینگ از جنس فیبر کربن، یا آلیاژ منیزیوم یا حداقل آلومینیوم میتواند خودروی شما را سبک کند.

اگر به خودروهای اسپرت و مخصوص مسابقات دقت کرده باشید، رانندگان این خودروها حتی صندلیهای قسمت عقب خودرو را نیز کاملاً حذف میکنند تا خودروی آنها سبکتر شود. با این کار، میتوانید تغییر را حتی زیر پدال گازتان متوجه شوید. بنابراین از راه حل هایی که برای بالا بردن شتاب خودرو استفاده می شود، این است که در تنظیمات برنامه های نصب شده روی ایسیو، تغییراتی ایجاد کنیم و محدودیت های آن را از بین ببریم.

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با راه های افزایش شتاب خودرو آشنا کنیم. کاتالیست در خودرو نیز که برای تصفیه هوای موتور در اگزوز تعبیه می شود، خود یک عامل مهم در کاهش شتاب و قدرت خودرو است. مهم ترین توصیه مکانیک ها در این خصوص کنترل ماهیانه فشار باد لاستیک است. کاملاً واضح است اصلی ترین دلیلی که مردم برای ارتقا سیستم صوتی اتومبیل خود دارند این است که آن ها می خواهند کیفیت صدای اتومبیل خود را بهبود ببخشند. از دیگر تغییراتی که در داخل خودرو انجام میشود، عوض کردن صندلیهای اصلی و نصب صندلیهای اسپورت است.

دیدگاهتان را بنویسید