مزایا و معایب تیونینگ ماشین (ترفندهای خودرو)

کاهش دمای هوای ورودی؛ دما هوای ورودی بهواسطه متراکم کردن آن افزایش می یابد. که برای کاهش وزن آن، می توانید آن را با یک چیب اسپرت تعویض کنید. عصر خودرو- مرسدس به تازگی تصاویری دقیق از یک خودروی فوق العاده جذاب منتشر کرده که رسانه های خودرویی و مخاطبان این حوزه را به شدت درگیر خود کرده است.

طبق گفته های بالا، عمل احتراق و میزان اکسیژن ورودی به شدت روی عملکرد موتور تاثیر می گذارد. شهروندان تهرانی میتوانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری تهران نسبت به پرداخت حضوری عوارض خود اقدام کنند. البته ممکن است مبلغ عوارض شما بیش از حد مجاز برای پرداخت از این روش باشد که در این صورت باید از روشهای دیگر نسبت به پرداخت اقدام کنید.

مفاصا حساب در تعریف به معنی اعلام تسویه کردن است که برای امور مالیاتی، بیمه، سهام و خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. البته ماهیت تعدادی از این تغییرات فقط بـه دگرگون کردن مشخصات ظاهری خودرو و اسپورت جلوه دادن شکل ظاهری آن محدود نمیشود. البته ارتفاع زدن ماشین ، همیشه با معایب بسیار همراه نیست و اگر اینکار بـه صورت استاندارد و اصولی انجام شود، در پاره اي از موارد حتی عملکرد خودرو را التیام نیز می بخشد. اولین و آسان ترین راهی که برای افزایش قدرت موتور پیشنهاد می شود، تعویض فیلتر هوا و رساندن هوای تازه و خنک به موتور است.

منظور از عوارض آزادراهی عوارضی است که خودروها در ازای تردد از تعدادی از آزادراهها باید پرداخت کنند. عصر خودرو-تا به حال در باره اتاق ها، انواع آن ها و ادوات و کارایی شان که بر رویشان نصب می شود، زیاد بحث کرده ایم. روشهای مختلفی برای پرداخت عوارض سالیانه خودرو در نظر گرفته شده است که با توجه به دسترسی خود میتوانید از هر یک از آنها استفاده کنید. در بخش خدمات حمل و نقل گزینه عوارض سالیانه را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید