مزایا و معایب تیونینگ ماشین (ترفندهای خودرو)

همچنين شارژ بيش از حد هم به دليل انقباض زياد سرعت خرابي صفحات را افزایش میدهد. اگر تعداد دفعات شارژ و دشارژ باتري زياد باشد مواد صفحات آن ريزش پيدا ميکنند. پس باتري وظيفه ذخيره الکتريسيته را براي اعمال مختلف خودرو از جمله استارت زدن، سيستم پخش صوتي، چراغ ها و ساير اجزاي برقي خودرو دارد.

وظيفه اصلي سيستم الکتريکي خودرو تامين، ذخيره و تقسيم انرژي الکتريکي به بخش هاي مختلف ماشين است. پس زماني که باتري ماشين خالي ميکند بهتر است مدتي آن را روشن بگذاريم تا توسط دينام شارژ شود و انرژي لازم براي عملکرد صحیح خود را به دست آورد. همچنین رانندگي در هواي گرم ميانگين طول عمر باتري را به نصف مي رساند.

در غیر این صورت کوچکترین حرکت و لرزشی باعث میشود که اجزای داخلی خودرو از جمله باتری آن دچار آسیب و ایراد شوند. گرچه از بی سیم بهتر است، اما این جک هدفون منوط به کیفیت مبدل دیجیتال به آنالوگ تلفن شما است؛ چیزی که فایل های دیجیتال را به امواج صوتی تبدیل می کند.

این کار باعث افزایش شتاب ماشین می گردد. برای این کار بسته به درخواست راننده، یکی از دو نوع فنر لول اسپورت ثابت و فنر لول قابل تنظیم استفاده میشود. این کار عملکرد موتور را بهصورت فوقالعادهای ارتقا میدهد. اما این فرایند شامل مزایا و معایب بسیار متنوعی است. با مـا در ادامه همراه باشید تا در رابطه با ارتفاع زدن خودرو مباحثی را عنوان کرده و معایب ارتفاع زدن ماشین را مورد بررسی قرار دهیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی خلاصهای از اجزا و قطعات خودرو و راههای تقویت باتری خودرو بپردازیم. مکانی را انتخاب کنید تا تقویت کننده خود را به صورت ایمن سوار کند. در مسیر باک خودرو تا پمپ بنزین یک صافی تعبیه شده است که اگر ناخالصی در سوخت وجود داشت، وارد پمپ و موتور خودرو نشود.

دیدگاهتان را بنویسید