پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو

برخی دیگر از رانندگان هم به دلیل کم شدن میزان بازدهی قدرت ماشین خود، برای تقویت موتور خودرو دست به کار می شوند. همانگونه که فیلتر هوا در بخش ورودی هوا به موتور موثر است، اگزوز نیز در بخش خروجی هوای موتور بسیار نقش تاثیرگذاری در قدرت موتور دارد. دور موتور در زمان تعویض دنده کاهش پیدا می­کند و افزایش سرعت متوقف می­شود.

ایجاد تغییرات فنی در موتور ماشین برای به دست آوردن شتاب و سرعت بیشتر انجام میگیرد، همچنین در کنار این تغییرات باید سیستم ترمزگیری و کنترل ماشین هم بهبود پیدا کند تا بهصورت همروند یک ماشین تقویتشده داشته باشید. اگر عاشق سفر جادهای هستید، درباره زیباترین جاده های ایران که جاده چابهار یکی از آنهاست، بیشتر بخوانید.

در شهر انار درصورتیکه قصد داشته باشید به سمت بندرعباس حرکت کنید، باید وارد جاده شهربابک شده و مسیر خود را تا سیرجان ادامه دهید. در نطنز بهراحتی وارد آزادراه نطنز اصفهان شده و مستقیم مسیر خود را تا شهر زیبای اصفهان ادامه دهید. پس از کاشان بایستی وارد جاده کاشان نطنز شده و این جاده را تا نطنز ادامه دهید.

در اصفهان درصورتیکه قصد داشته باشید به سمت استان زیبای بوشهر حرکت کنید، لازم است تا به سمت جنوب وارد جاده اصفهان شهرضا شوید و این مسیر را تا شهرضا ادامه دهید. از یزد وارد جاده مهریز یزد میشوید و مسیر خود را مهریز ادامه میدهید. از مهریز باید وارد جاده مهریز انار شده و به سمت استان زیبای کرمان حرکت کنید. در این مسیر پس از شهرستان آباده به شهر زیبای شیراز میرسید و میتوانید ساعاتی را در این شهر زیبا استراحت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید