پیشبینی ریزش قیمت خودرو در سال ۱۴۰۱

ماشین یکشنبههای کریم هم ۱۴۰ هزار پوند ارزش دارد. بنزما به لطف این اسپانسر دو ماشین آئودی دارد، یکی RS۶ آوانت C۷ و که حدود ۹۰ هزار پوند میارزد و دیگری یک SUV استاندارد Q۵ که ۴۰ هزار پوندی است. یکی دیگر از خودروهای جالبش فِراری ۴۵۸ اسپایدر است. در خیابانهای مادرید مرتب با فِراری ۴۵۸ اسپایدر دیده میشود، ماشینی که حدود ۲۰۰ هزار پوند ارزش دارد. فوتبالیستها عاشق فِراری هستند و بنزما هم مثل همه آنها. استفاده از ابزارهاي الکتريکي مثل ضبط صوت در هنگام خاموش بودن ماشين موجب تخليه باتري ميشود. رادیو ضبط آن خوب کار میکند و صندلی ها هم در سفرهای طولانی کمرتان را به درد نمیآورند.

۱۸۶ مایل در ساعت را هم در ۱۳٫۶ ثانیه پر میکند. زمان استراحت، بنزما از مرسدس AMG Classe G۶۳ استفاده میکند. برای تقویت این بخش از خودرو میتوانید از لولههای اگزوز تقویتشده یا اسپرت استفاده کنید که به دلیل داشتن قطر بیشتر و مبدل کاتالیزور ارتقاءیافته، قدرت خودرو را به مقدار قابلتوجهی افزایش میدهد.

تقویت شاسی ماشین باعث می شود تا در طول مدتی که ماشین مورد استفاده قرار می گیرد، به جلوبندی آن آسیب کم تری وارد شود. بنابراین اگر می پرسید چگونه شتاب ماشین رو زیاد کنیم، پاسخ ما این است که همیشه از لاستیک هایی استفاده نمایید که استاندارد بوده و سایز آن با خودروی شما سازگاری داشته باشد. در خودروهای تیونینگ شده سعی می شود تا جنس لوله و مخزن اگزوز از استیل صاف و صیقلی انتخاب شود تا دود و جریان هوای خروجی بتواند بدون اصطکاک و با شتاب زیادی از خودرو خارج شود.

به هر حال بدون یک رولز رویس، شما میلیونر واقعی نخواهید بود، درست است؟ اوایل سال ۲۰۲۱ او یک بوگاتی شیرون ۲٫۵ میلیون پوندی خرید، در حالی که قبل از آن هم یک بوگاتی ویرون کمیاب به ارزش ۱٫۵ میلیون پوند داشت. این ماشین جذاب میتواند بوگاتی ویرون را تحتتأثیر قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید