چگونه باتری ماشین را تقویت کنیم؟

سر سیلندر و بادامک ها را تعویض کنید؛ استفاده از یک سر سیلندر جدید که چهار سوپاپ در هر سیلندر دارد جریان هوای ورودی و خروجی را به مقدار زیادی بهبود می بخشد و می تواند قدرت را بیشتر کند. این قطعه یک سیستم الکترونیکی است که مانند یک مغز متفکر تمامی عملکردهای خودرو را از میزان سوخت و هوای ورودی به سیلندر گرفته تا برق خودرو و… کنترل میکند. پوشش ترانزیت: این پوشش مربوط به خطراتی است که خارج از مرزهای کشور به وسایل نقلیه وارد میشود.

بنابراین اگر رادیاتور داغ کند، گرمای خروجی از آن وارد کندانسور سیستم سرمایشی می شود. موتور در حالت روشن بسیار پر سر و صدا و ممکن است از چند کیلومتری نیز صدای آن به گوش برسد. اگر در شهر رانندگی میکنید، یک ساعت یا بیشتر ممکن است شارژ باتری طول کشد.

اگر در مناطق سردسیر ساکن هستید باید به فکر تأمین کردن عوامل بعدی تأثیر گذار بر روی توان خودروی خود باشید. پوشش نوسانات قیمت: در بیمه بدنه پرداخت خسارت بر اساس ارزش واقعی خودرو در زمان خرید بیمهنامه انجام میشود. فشار باد تایرها بر اساس استانداردهای خاصی تنظیم می شود که خودروسازان در دفترچه راهنمای خودرو آن را اعلام می کنند.

بیمه بدنه یکی از بیمههای مربوط به خودرو است که در آن، خسارتهای وارد شده به اتومبیل جبران میشود. سیستم اگزوز خودرو از قسمتهای مختلفی مثل مانیفولد دود، کاتالیزور و منبع اگزوز تشکیل شده که میتوانید با ارتقای هر کدام از این قسمت ها قدرت موتور خودرو را افزایش دهید و به تقویت موتور ماشین.

دیدگاهتان را بنویسید