چگونه باتری ماشین را تقویت کنیم؟

راننده موضوع بیمه هنگام وقوع حادثه گواهینامه رانندگی نداشته باشد یا گواهینامه رانندگی وی باطل شده باشد و یا مطابق مقررات راهنمایی و رانندگی گواهینامه راننده برای رانندگی موضوع بیمه مناسب نباشد. بنابراین هنگام تعویض روغن و فیلتر آن حواستان به فیلتر هوا نیز باشد و از تعمیرکار بخواهید این قطعه را نیز برایتان عوض کند.

هر 1 ساعت به مدت 5 دقيقه کولر را خاموش کنيد تا دينام و باتري بازيابي شوند. اگر خودرو خسارت غیرقابل جبرانی را متحمل شود، مثلا خودرو دزدیده شده و تا ۶۰ روز پیدا نشود، ارزش بازیافت احتمالی و کسورات بیمهنامه کسر شده و هزینه متعارف نجات و حمل خودرو به آن اضافه میشود.

ابعاد این پاوربانک خودرویی جمع و جور و حداکثر به اندازه کف دست شماست و وزن آن از 400 گرم تجاوز نخواهد کرد. یکی از انواع بیمههایی که برای رانندگان و وسایل نقلیه بسیار مفید واقع میشود؛ بیمه بدنه اتومبیل است. با اطلاعاتی که اخیرا در سایت بیت ران منتشر شده ابعاد دیگری از مشخصات فنی این خودرو به ادعای این سایت آشکار شده است.

خسارتهای عمدی وارد به خودرو از طرف بیمهگزار، ذی نفع یا راننده خودرو. زیرا موجب می شود تا هوای کمتری از زیر خودرو عبور کند و سرعت آن بالاتر رود. خسارت ناشی از رانندگی اتومبیل و مشارکت آن در رقابت های اتومبیل رانی یا آزمایش سرعت. علاقهمندان پیشرانههای درونسوز امیدوار هستند سوختهای مصنوعی بتوانند باعث نجات خودروهای بنزینی از هجوم مدلهای الکتریکی شوند؛ اما eFuel و synfuel با مزایای محیط زیستی، مشکلاتی هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید