چگونه قدرت موتور خودرو خود را افزایش دهیم؟

استفاده از سیستم توربو شارژ یا سوپر شارژر در تقویت موتور خودرو نیز نقش دارند. شرکتهای خودروساز برای اینکه محصولاتی با حداقل آلایندگی مضر تولید کنند، موظف به استفاده از قطعهای با عنوان کاتالیزور یا مبدل کاتالیست در سیستم اگزوز خودرو شدند. کاتالیست در خودرو نیز که برای تصفیه هوای موتور در اگزوز تعبیه می شود، خود یک عامل مهم در کاهش شتاب و قدرت خودرو است که در خودروهای اسپرت معمولا از آن استفاده نمی شود.

زمان استراحت، بنزما از مرسدس AMG Classe G۶۳ استفاده میکند. مرسدس بنز SLR کریم در گاراژ برای خودش غرور و جایگاهی دارد. سال ۲۰۱۷ این ماشین به کلکسیون کریم اضافه شد. حالا دیگر تفاوتی ندارد که به چه دلیل یا با چه نیازی به سراغ اجاره خودرو میروید. یکی دیگر از خودروهای جالبش فِراری ۴۵۸ اسپایدر است.

ارزش تقریبی این ماشین ۷۵۰ هزار پوند است. یکی از عشق ماشینترین فوتبالیستهای جهان کریم بنزما ستاره باتجربه رئالمادرید است، کسی که بالغ بر ۶ میلیون پوند ماشین در پارکینگ خانهاش نگهداری میکند. خبرورزشی – اغلب فوتبالیستها به شدت عشق ماشین هستند، اما فوتبالیستهای اندکی هستند که بخش بزرگی از درآمدشان را در فواصل زمانی کوتاه خرج خرید ماشین میکنند تا کلکسیونشان تکمیل شود.

درواقع این وسیله با ایجاد یکسری واکنشهای شیمیایی بین گازهای سمی حاصل از احتراق، منجر به کاهش ضرر آن ها شده تاکمی محیطزیست از شدت این آسیبها در امان باشد. حمایت مالی یک شرکت تولید خودرو برای فوتبالیستها فوقالعاده است، مخصوصاً وقتی در رئالمادرید بازی میکنید و آئودی به شما جدیدترین ماشینهایش را میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید