چگونه موتور ماشین خود را تقویت کنیم؟

شما می توانید با این روش بر قدرت و سرعت خودروی خود بیفزایید. علاوه بر این، بابت هر روز دیرکرد، باید جریمه بیمه شخص ثالث نیز به اضافه مبلغ یاد شده پرداخت شود که میزان آن سالانه توسط سازمان بیمه مرکزی اعلام می گردد. کاربری خودرو نشان دهنده میزان احتمال ریسک بروز حادثه آن حین رانندگی است. جان برنال که در تیم دادههای سیستم اتوپایلوت تسلا کار میکرد، چند روز پس از انتشار ویدئویی که نقص در فناوری خودران تسلا را نشان میدهد، از این شرکت اخراج شد. در سرعتهای بالاتر، این تغییرات بیشتر خود را نشان میدهند.

مثلا بیمه ثالث تاکسی را نمیتوان به موتور سیکلت یا کامیون انتقال داد. در نهایت با توجه به اولویت ها و نیاز خود،بهترین شرکت ارایه دهنده بیمه شخص ثالث موجود درسایت بیمه دات کام را انتخاب نمایید. به هر حال، بهتر است مبدل قدیمی خودرویتان را با یک مبدل جدید عوض و تفاوت در گازخور ماشین را احساس کنید.

بعضی از شرکتها با لحاظ تخفیفهای مجاز، قیمت بیمه شخص ثالث پایین تری به بیمهگزاران پیشنهاد میدهند؛ البته حق بیمه شخص ثالث پرداختی بیمهگزار، نباید از حداقل مبلغ حق بیمهای که بیمۀ مرکزی اعلام کرده است، کمتر باشد. دیرکرد در تمدیدی بیمه شخص ثالث جریمه دیرکرد و افزایش قیمت بیمه شخص ثالث را در پی دارد. برای فروش خودرو در سریعترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.

ECU یک رایانه کوچک است که کارکرد موتور خودرو را کنترل میکند. با از بین بردن زاویه Toe-in که کارخانه برای خودرو در نظر گرفته است (چرخهای جلو اندکی با زاویه نسبت به هم قرار میگیرند) و موازی کردن دقیق جهت چرخش آنها در مسیرهای مستقیم، باعث تقویت موتور ماشین خود شوید. هوا و بنزین بیشتر هم یعنی قدرت بیشتر. خود کمک کنید. برای تقویت این بخش میتوانید از لولههای اگزوز تقویت شده یا اسپرت استفاده کنید که به دلیل داشتن قطر بیشتر و مبدل کاتالیزور ارتقا یافته، قدرت خودرو را به مقدار قابلتوجهی افزایش دهد.

جالب است بدانید خودروهای شناخته شده و پرطرفدار در سطح جهان بیشتر از سایر خودروها قابلیت تیونینگ شدن را دارد. با این حال، بسیاری از افراد نمیتوانند درک کنند که هیچ مکانیسم پیچیده ای در پس افزایش قدرت اسب بخار موتور وجود ندارد. البته دقت کنید که موتور به عنوان اصلیترین قطعه ماشین کنترلی شما، گرانترین قطعه یدکی نیز محسوب میشود. استعلام و خرید بیمه شخص ثالث که زیرشاخه بیمه خودرو محسوب میشود، نیازمند اطلاعات خاصی است.

دیدگاهتان را بنویسید