چگونه موتور ماشین را تقویت کنیم؟

روزنه درپوش باتري بايد بررسي شود تا کاملا باز باشد. پس هميشه بايد سطح آب باتري بررسي شود. پس برای تقویت کولر ماشین بهتر است در صورت مشاهده لکه روغن روی کمپرسور، لوله ها یا اتصالات سیستم تهویه مطبوع، در اسرع وقت به تعمیرگاه مراجعه کنید. که با مشاهده ی آن راحت تر می توانید ادامه ی مطالب را درک کنید.

دیوریشن نیز زمان بستهشدن سوپاپها است که آن هم به طور فابریک برای بیشتر خودروهای بازار، 250 است؛ اما با تقویت، میتوان آن را به عدد 300 رساند. از جمله تغیرات مربوط به چراغ های خودرو می توان به دودی کردن چراغ ها، استفاده از لامپ های زنونی و چراغ هایی با طراحی های متفاوت از نوع فابریک اشاره کرد.

در غیر این صورت کوچکترین حرکت و لرزشی باعث میشود که اجزای داخلی خودرو از جمله باتری آن دچار آسیب و ایراد شوند. یکی از سادهترین راههای تقویت باتری خودرو، تمیز نگه داشتن و جلوگیری از خوردگی آن است. این راه علاوه بر تقویت باتری ماشین، از خراب شدن آن هم جلوگیری میکند.

اگر ولتاژ ماشین شما وضعیت مناسبی نداشته باشد، به کمک این دستگاه سریعا در جریان قرار میگیرید و باید رفع این مشکل به دنبال راه حل برای آن باشید. یکی از شایعترین روشها برای حل این مشکل، تهیه جریان برق جدید است. نصب محکم و صحیح باتری ماشین، یکی از مهمترین راههای تقویت آن است.

دیدگاهتان را بنویسید