چگونه موتور ماشین را تقویت کنیم؟

اگر شما در مناطق سردسیر زندگی می کنید و سیستم مکش شما و هوای تنفس موتور از این لحاظ مناسب است. نصب کیت مکش روی خودرو باعث میشود تا هوای بیشتر و مناسبتری وارد سیلندرها شود، عمل احتراق بهتر صورت گیرد و درنهایت، شتاب خودرو افزایش پیدا کند. یک کیت تزریق آب وظیفه دوگانه افزایش مسافت پیموده شده گاز اتومبیل را دارد و در عین حال رسوبات کربن را از بین میبرد و در نتیجه محفظه احتراق را تمیز نگه میدارد. تقویت جرقه حتما باعث افزایش راندمان موتور خواهد شد. هر فردی که صاحب اتومبیلی باشد، باید به اهمیت سلامت و تقویت موتور ماشین خود پی ببرد.

این نکته بسیار مهم است، زیرا اگر قطب منفی به خوبی کار خود را انجام ندهد باعث می شود که برق به خوبی به مصرف کننده نرسد و باعث اختلال در سیستم کاری خودرو شود. البته این کار فقط زمانی جواب میدهد که ماشینتان مجهز به توربو شارژر یا سوپر شارژر باشد و تعویض کامپیوتر ماشینهایی با تنفس طبیعی ممکن است تنها نیم اسب بخار به قدرت موتورتان اضافه میکند. لیفت یعنی فاصله زمانی بازشدن سوپاپ ورودی تا لحظه بستهشدن سوپاپ خروجی که این عدد بهطور فابریک در اکثر خودروهای رایج بازار خودرو، 8 است که با تعویض میلسوپاپ فابریک با میلسوپاپ ریس، میتوان آن را به عدد 11 رساند.

اگزوز وظیفه خارج کردن هوای موتور را دارد بنابراین زمانی که انفجار داخل اتاقک موتور صورت گیرد، دود و صدای ناشی از آن باید به خوبی خارج شود. هر چقدر سریع تر این گاز ها خارج شوند فضای بیشتری برای احتراق بنزین ایجاد می شود. اگزوز وظیفه خارج کردن هوای موتور را به بیرون دارد. بسیاری از رانندگانی که خودروی خود را اسپورت میکنند، سپر اولیه خودرو را با سپری کاملا متفاوت از قبلی تعویض میکنند.

این امر موجب می شود که توان موتور همانند قبل بالا باشد. نوعی تقویت کننده برق خودرو که موجب افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت می شود و از سوی دیگر یک قطعه مناسب کسانی هست که بروی خودرو سیستم و یا نورهای زنون بسته و برق زیادی را ازخودرو می کشند. بهتر است از ترفندهای دیگر این مقاله برای تقویت برق خودرو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید