۱۰ ترفند ساده برای کمکردن مصرف سوخت خودرو

دنیایاقتصاد: در حالی که به نظر میرسد مطابق با ضربالاجل رئیسجمهور، سهام دولتی خودروسازان باید تا شهریور سال آینده واگذار شود، وزیر صنعت، معدن و تجارت میگوید این وزارتخانه به دنبال فروش باقیمانده سهام دولت در ایرانخودرو و سایپا نیست. بهنظر میرسد سایبرتراک دستگیرهی در ندارد و برای بازکردن آن باید از گوشی استفاده شود.

محاسبهٔ آنلاین و تخمین قیمت خودرو کارکرده در کارنامه براساس اطلاعات از تجمیع معاملات بازار خودرو در تهران انجام میشود و علیرغم دقت بالا، باز هم خالی از خطا نیست و نمیتواند معیار کاملا دقیقی برای انجام معاملات باشد. شرکت بهمن موتور بهتازگی یک ون چینی را برای بازار ایران رونمایی کرده است. نحوه استفاده از تخفیفات اتومبیل صفر کیلومتر چگونه است ؟

دنیایاقتصاد: مرکز ساخت پیشرفته فورد واسط جدیدی طراحی کرده است که ماشینها و کامپیوترهای مختلف از زنجیره تامین بتوانند از یک زبان مشترک برای تولید و مونتاژ قطعات استفاده کنند. در صورت خسارت جزیی وارده به خودرو ، معیار تعیین خسارت، هزینه تعمیر است. برای دریافت خسارت بیمه اتومبیل، نیاز به کروکی پلیس است.

بهترین روش رانندگی، رانندگی آرام و روان همراه با گازدادن ملایم است. رانندگی آرام و روان نقش مهمی در مصرف بهینه سوخت دارد. قدرت کمپرسور تهویه مطبوع از موتور تأمین میشود و بخشی از مصرف سوخت به این کار اختصاص مییابد. در این مطلب، تعریفی کوتاه از قدرت (اسب بخار) و گشتاور داشتهایم.

بله. بیمهگذار میتواند در صورت فروش خودرو، خودروی دیگر ( متعلق به خود، همسر، فرزندان یا والدین) به شرکت بیمه معرفی کند. در این مقاله به معرفی پرچمداران شرکتهای خودروساز داخلی میپردازیم و مهمترین خودروهای شرکتهایی از جمله ایرانخودرو، سایپا، کرمان موتور و مدیران خودرو را بررسی میکنیم. ایران خودرو و ساپیا در اجرای طرحهای فروش فوقالعاده و پیشفروش خودرو از هم سبقت میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید