12 روش برای بهتر شدن عملکرد خودرو

عصر خودرو- شرکت تسلا از خودروی جدیدی رونمایی کرده که سرعت آن در کمتر از ۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. یکی از اقداماتی که برای افزایش شتاب ماشین از طریق تغییر در برنامه های ایسیو صورت می گیرد، تنظیم کنترل کننده دریچه گاز است. معمولا اولین کاری که برای تغییر داخل خودرو انجام میشود، تقویت سیستم صوتی است.

البته باید این نکته را در نظر بگیرید که صاف کردن تمام این مسیر بدون دانش اصولی، نه تنها باعث تقویت موتور خودرو شما نشده بلکه باعث صدمه زدن به آن نیز می گردد. حجم زدن پیشرانه استاندارد B3 پراید کاری ساده است. نصب تیونینگ چیپ نیترو بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد. در این آموزش تیونینگ چه چیزهایی یاد میگیرید؟

تا به حال اسم تیونینگ خودرو به گوشتان خورده؟ با توجه به به نوع خودرو و وسيلههاي الکتريکي آن بايد باتري مناسب انتخاب کنيد تا فشار کمتري به آن وارد شود و مدت زمان بيشتري براي شما کار کند. یک روش، با توجه به نوع موتور، موتور ماشین دستکاری میشود و تغییراتی در آن ایجاد میشود؛ که روشی تخصصی و نیازمند دانش فراوانی در خصوص مکانیک خودرو است.

استعلام و خرید بیمه بدنه که زیرشاخه بیمه خودرو محسوب میشود، نیازمند اطلاعات خاصی است. خسارت هایی که بیمه بدنه پوشش نمی دهد. اگر برای استعلام بیمه بدنه از سایت ازکی یا مشاوره کارشناسان ازکی استفاده کنید، اطلاع از تمامی تخفیفهای ارائه شده و خرید بیمه بدنه با بهترین قیمت کار سختی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید